Турнир: Купа на България Стадион: Зрители: 123
90+4′

"Драконите" не допуснаха изненада и са първият отбор на четвъртфинал.

80′

Нов пропуск на Чандъров. Неговият удар от удобна позиция беше избит от стража на гостите. Янко Георгиев центрира от фаул.

65′

Отново шансът не е на страната на столичния отбор. Благой Наков шутира опасно в аут.

Снимка 259377

56′

Асен Чандъров стреля в долния ляв ъгъл. Станислав Антонов плонжира и спаси.

55′

Дузпа за Септември. Балгой Наков беше повален от Станислав Антонов. Наков се беше откъснал сам.

49′

Аджов стреля опасно с глава. Топката мина в близост до вратата на Дунав.

46′

Иван Тилев сменя Петър Василев. Николай Митов не е примеирен с резултата.

45′

Играта е подновена в столичния квартал Драгалевци.

45+3′
35′

След пряк свободен удар топката стигна до непокрития Костадин Аджов в наказателното поле, но топката мина високо над вратата след удара му с глава.

Снимка 259380

27′

Атанас Атанасов напуска заради контузия. Благой Иванов влиза на негово място.

18′

ГООООООООЛ! "Драконите" нанасят съкрушителен удар Васил Шопов удвоява аванса на гостите след удар с глава. Топката беше центрирана от корнер.

13′

ГООООООЛ! Гостите излизат напред с ранен гол.Атанас Атанасов отляво открадна топката и влезе в половината на домакините. Той шутира от повече от 30 метра и вкара топката в горния десен.

10′

Предев  комбинира с Благой Наков отляво на наказателното поле. Ударът му мина встрани.

4′

Благой Наков отне топката в половината на съперника. Той влезе в наказателното поле, но пропусна.

2′

Мирослав Будинов излезе сам срещу вратаря, но пропусна. Купенов върна лошо назад.

1′
19.Мариян Наплатанов 17.Спас Георгиев

Втородивизионният Септември и хитът от началото на сезона в Първа лига - Дунав откриват осминафиналите за Купата на България. Срещата ще се състои на игрището в кв. Драгалевци от 15:00 часа. Честта да реферира този двубой се падна на Георги Кaбаков.

Това е втора среща между тези два отбора на същото място. На 2-ри юли в приятелска среща същите тимове завършиха 1:1.

"Българския Лестър" за втори пореден път ще гостува в полите на Витоша. Русенци имаха много тежък двубой в предишния кръг с Витоша Бистрица. Те успяха елиминират представителя на Втора лига едва след изпълнение на единадесетметрови удари.

Дунав загуби инерцията от началото на сезона, но отборът е амбициран да остави следа в тазгодишното издание на втория по популярност футболен турнир. Русенци от вчера са в столицата и проведоха една тренировка в комплекса Царско село.

Наставникът Веселин Великов се надява да стане добър мач. Той изключва подценяването на противника и се надява на победа.

Септември е на пето място във втория ешелон с еднакви точки с Витоша Бистрица. Вече е забравена загубата в Созопол и ръководството и играчите се надяват да вземат скалпа на втори елитен отбор. Припомняме ви, че Септември елиминира един от най-силните и финансово стабилни отбори, този на Берое.

Амбициозният наставник на домакините Николай Митов ще изведе възпитаниците си с мисълта за премиите обещани им от собственика Румен Чандъров.