Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Срещата завършва с попадение на Мисиджан

Натанаел отстъпва мястото си на Преслав Петров

Стивън Петков фаулира Анисе и получава жълт картон

80′

Дамянов влиза на мястото на Силва. Дебют за младия играч

79′

ТРЕТИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру вкарва нов гол след като получи техничен пас от Кампаняро и с плътен изстрел с десния крак направи резултата класически

72′

Анисе влиза вместо Кишада

70′

Дяков отстъпва мястото си на Полюткин

65′

Контохристос центрира отляво, Атанас Илиев засече с крак, но твърде леко и Милан Борян лови.

59′

Дяков намери Кишада, но бразилецът стреля от доста малък ъгъл и твърде неточно

55′

Иван Иванов е заменен от Стивън Петков

52′

Мощна преса на Лудогорец, Монтана изглежда доста безсилен в атака

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

36′

Натанаел бута и отнема от Да Силва, Монтана иска дузпа, но съдията подминава ситуацията

32′

ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Дяков намери Натанаел, бразилецът прецизно насочи в десния ъгъл - 2:0!

28′

Костадин Дяков фаулира Кишада и получава жълт картон

20′

Кишада с едно докосване изпрати напред за Кешеру, който беше с един крак в засада и тя я маркирана.

15′

Дяков пусна към Кишада, но последният стреля доста слабо

9′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру засича от корнер, но топката се отби в гърба на Контохристос и от втори опит румънецът заби под гредата отблизо за 1:0!

8′

Мисиджан подава на Кишада около границата на наказателното поле, следва удар, рикошет и корнер.

7′

Тотална доминация на Лудогорец в първите минити на мача

3′

Кампаняро стреля, но топката се отби в защитник на символичните домакини

1′

7 Даниел Недялков Генов 14 Славчо Петров Шоколаров

Монтана приема Лудогорец на собствения им стадион в Разград. Срещата е от 1/8 финалите на Купата на България.

Двата отбора излизат със състави, в кото преобладават резерви.

От Монтана вече дадоха да се разбере, че Купата не им е приоритет.

Затова Джамбазки попълни групата с юноши и ще излезе с много променен състав. За този двубой изобщо не се приемат залози в повечето букмейкърски къщи. За този мач са отворени само централната трибуна на стадиона и сектори А и А1.

Лудогорец се съвзе от погрома с 0:6 срещу Арсенал в Лондон и вкара четири гола на Локо (ГО) в събота за първенство, а днес Дерменджиев направи множество промени. След седмица шампионите приемат Арсенал на "Васил Левски".