Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:

Срещата се доиграва, като двата отбора изчакват последния съдийски сигнал на Стоянов.

Петър Чалъков влиза на мястото на Омар Косоко.

Жоао Пауло отстъпва мястото си на Наско Милев.

65′

Хомей излиза, на негово място се появява Йордан Йорданов.

63′

Страхотна възможност за домакините за 4-и гол, при която Иван Стоянов опита успореден пас към наказателното поле, с което преодоля вратаря Стоян Колев, но топката избяга леко встрани и Косоко я прати в аут.

61′

Нефтохимик пропуска най-чистото си положение в мача до момента. Центриране от корнер бе засечено с глава от влезлия от резервната скамейка Хазуров, но фронталният му удар бе спасен от непосредствена близост от Георгиев.

55′

Резултатът можеше да стане 4:0, но Стенио пропусна от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Иван Стоянов.

54′

Дюлгеров отстъпва мястото си на Хазуров.

53′

Появилият се като резерва Даниел Кутев имаше възможност да отбележи четвърти гол, след като топката попадна у него зад защитата, но в полупаднало положение младокът не успя да се разпише заради добра намеса на Колев.

47′

Гол на Жоао Пауло бе отменен, след като Ивайло Стоянов отсъди нарушение срещу излезия извън наказателното поле Стоян Колев. Повторенията обаче показаха, че фаулът срещу вратаря, е меко казано, спорен.

46′

Начало на второто полувреме на мача.

46′

Тодор Неделев отстъпва мястото си на младока Даниел Кутев.

46′

Иво Малинов влиза на мястото на Станислав Маламов.

45′

Край на първото полувреме! Реферът Ивайло Стоянов не даде нито минута продължение.

41′

Темпото в двубоя се поуспокои, което е нормално с оглед преднината на "канарчетата", които привидно приеха играта в своята половина в последните минути, но не допускат опасности пред вратата на Георгиев, освен един удар с глава на Живко Петков, избит в корнер, и далечен шут на Иван Вълчанов, който мина далеч от целта.

35′

Ботев продължава да използва огромните пространства в защитата на Нефтохимик, но Косоко не успя да пробие защитата, опитвайки извеждащ пас към Иван Стоянов.

28′

ГООООЛ ЗА БОТЕВ! "Канарчетата" слагат край на интригата в мача, след като Тодор Неделев намери зад защитата Жоао Пауло, който пусно топката успоредно към Иван Стоянов, а за последния не бе проблем на метри фронтално от вратата да вкара трети гол в мача.

24′

ГООООЛ ЗА БОТЕВ! Жоао Пауло продължава с добрата си игра и удвоява резултата, след страхотен пас на Косоко с пета, който остави топката на левия крак на бразилеца и той с плътен удар вкара за 2:0!

22′

И Марко Ранджелович получава жълт картон за нарушение срещу Омар Косоко.

20′

Живко Петков получава жълт картон за симулация в наказателното поле на Ботев.

17′

Иван Стоянов получи топката в удобна позиция до наказателното поле, но опитният полузащитник стреля слабо и топката бе уловена без проблем от Стоян Колев.

13′

Гостите се опитват да се противопоставят след ранното попадение, но за момента хаосът преобладава в тяхната игра, което не води и до нещо креативно пред вратата на "канарчетата".

8′

ГООООЛ ЗА БОТЕВ! Радослав Терзиев открива резултата за "канарчетата", след като Тодор Неделев го намери сам на метри от Стоян Колев. Вратарят изби първоначално топката, но при повторния удар Терзиев се разписа!

5′

Гостите от Нефтохимик отговориха с атака чрез Михаел Орачев, който нахлу по левия фланг на нападението на "шейховете", но набегът му бе осуетен, а топката избита в корнер.

3′

Първото положение в мача е на страната на домакините, които организираха атака отляво, при която Жоао Пауло бе намерен в наказателното поле, но ударът на бразилеца се оказа доста слаб и неточен, поради което излезе в аут.

1′

Начало на мача на стадиона в "Коматево".