Даниел Пеев изравнява.

120′

Литекс повежда при дузпите.

120′

За втора поредна година отбор от третия ешелон се класира на четвъртфинал за Купата на България.

120′
120′
119′

Дузпите чукат на вратата.

105′

Започнаха последните 15 игрови минути. Ако двата отбора не излъчат победител ще се изпълняват дузпи.

105′
100′

Любенов отново е на мястото си след хубав удар на домакините от фаул.

90′
90+4′

Двата отбора не можаха да излъчат победител в редовните 90 минути.

90+1′

Ред е на футболистите на Литекс да са недоволни от съдията. И те са убедени, че той е трябвало да посочи бялата точка.

84′

Играчите на Локомотив са сигурни, че има дузпа за тях, след като Димитър Георгиев е на земята. Съдията е безмълвен.

80′

Денис Пидев оставя софийския отбор с човек по-малко след като получава втори жълт картон.

69′

Любенов отново е на висота след още един удар към вратата му.

55′

ГОООЛ! Железничарите бързо връщат гола. Хадзиладис проби отдясно и подаде на Златко Бонев, който бележи за 1:1.

51′

ГООООЛ! Искрен Писаров достигна до топката след меле в полето на Локомотив и откри резултата.

45′
45+3′

Разбъркване пред железничарската врата. Виячки успя да изчисти в тъч.

45′

Три минути добавено време.

31′

Любенов избива топката в корнер след опасен шут на Константин Генков от Литекс.

20′

Играта продължава да е в центъра на терена.

По-интересно е на трибуните. Агитката на домакините започва да има превъзходство.

10′

Засега няма опасни положения пред двете врати.

50 човека шумно подкрепят гостите.

1′
24.Ангел Здравчев 4. Александър Григоров

Литекс и Локомотив (Сф) ще излъчат представител на долните нива на българския футбол на четвъртфинал за Купата на България. И двата отбора елиминираха силни отбори от Първа лига.

Столичните железничари изненадаха един от тимовете сочени за фаворити в надпреварата - ЦСКА-София. Ловчанлии се справиха с друг столичен тим няколкократен носител на купата, този на Славия.

Наставникът на ловчанлии Живко Желев няма да може да разчитат на Стефан Крачунов и Кристиян Петков. Той притеснен, че в последните 11 седмици отборът е играл 17 мача. За него отсъствието на Даниел Пеев и Богомил Христов е плюс за неговия отбор. Желев е твърдо убеден, че домакините ще успеят да повторят отличната игра срещу Славия, която класира отбора за днешния мач.

Собственикът на Локомотив (Сф) вижда добра перспектива за класиране на четвъртфинал. Но той няма да прави трагедии, ако неговите футболисти не успят да преодолеят днешното препятствие. Все пак отборът е нов и засега най-важно е да бъде стабилизиран във втория ешелон на българския футбол.