Турнир: Купа на България Стадион: Зрители: 378
90′

КРАЙ НА МАЧА!

80′

Селекцията на Веселин Великов се опитва да организира финален натиск. Надеждите за изравняване най-вече падат върху креативните способности на Борислав Дамянов.

67′

ГООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО!! Логичното се случва след 67 минути на стадиона в Ерден. Гостите от София най-сетне рeaлизираха попадение и зарадваха своя наставник Любослав Пенев.

50′

Футболистите на Царско село явно са получили критики за представянето си през първата част от Любослав Пенев, тъй като отношението им към срещата след паузата, е доста по-различно. Няколко пробива по фланга обаче не завършиха с достатъчно добро центриране.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА! Равностойно първо полувреме, през което нямаше много интересни възможности за гол. Явно всичко ще се реши след почивката, а защо не и след продължения и дузпи.

41′

Най-сетне малко работа и за Михаил Иванов. Стражът на Царско село осъществи рутинно спасяване.

24′

До този момент има един точен удар в една от двете врати. Царско село организира добра атака и Панайотис Лука насочи топката акуратно, но Юлиян Весков спаси.

10′

Домакините са една идея по-активният тим, като до този момент съумяха веднъж да изпълнят и ъглов удар, който не доведе до никакви проблеми за стража Михаил Иванов.

1′

10. Пиер Пиеров 9. Тома Ушагелов

Отборите на Кариана (Ерден) и Царско село откриват 1/16-финалната фаза от турнира за Купата на България. Срещата се очаква с изключителен интерес, тъй като домакините правят фурор във Втора лига и към този момент са едни гърди пред своите съперници за спечелването на промоция.

Официално: Царско село подаде жалба срещу съдийството от мача с Лудогорец

"Натрупващи се грешки, в ущърб на Царско село, ни карат да мислим, че не са случайни"

Царско село също прави силна кампания, но в efbet Лига. Под ръководството на Любослав Пенев, "царете" спечелиха като гости на Левски, а преди дни откраднаха по драматичен начин точка от визитата си на шампиона Лудогорец.

До този момент и двата тима нямат сериозни традиции в турнира за Купата. Наставникът на домакините Веселин Великов е спази обещанието си гласува доверие на част от своите резервни футболисти. На скамейката са титулярният страж Павел Станев, бранителят Ангел Цолов, Георги Търтов, Пиер Пиеров, както и основният реализатор на ерденци Евгени Ингатов - Бамзе.

Защитник на Кариана е с коронавирус

Георги Илиев е дал положителен тест

Любослав Пенев не предприема чак толкова промени като своя колега. Новостта е свързана с вратарския пост, където Мишо Иванов заема Джони Пласид. От първата минута на терена започват Дилян Георгиев, Лъчезар Балтанов и Дилан Мертенс.

Обявиха съдийските наряди за мачовете от турнира за Купата на България

Перспективен арбитър ще ръководи Партизан - Левски

Главен съдия на срещата е Ивелин Занев, с помощници Красимир Атанасов и Мирослав Симеонов. Делегат на БФС е Христо Ангелов, а работата на реферите ще следи Крум Стоилов.