Голмайсторът за Лудогоерц в мача срещу Розова долина - Димитър Илиев коментира успеха с 2:0 за Купата на България трудно. Илиев се появи от резервната скамейка, за да даде преднина на шампионите в 60-ата минута. Вторият гол в мача отбеляза Рик Джонатан.

"Домакините бяха доста мотивирани с тази публика зад себе си. Знаехме, че ще бъде така. Теренът бе малко по-лош от тези, на които сме свикнали да играем. Трудно беше да свикнем с него и да наложим нашия стил на игра.

С течене на времето обаче успяхме да вкараме, а след това и още един гол, но беше трудно", коментира Илиев. "Лично от моя гледна точка нямаше никакво подценяване. Всеки се отнесе отговорно и успяхме да спечелим.

Сложно е когато съперникът играе с пет защитника, не е толкова лесно, колкото изглежда отстрани. Нямам някакви очаквания, когато играя добре, ще вървя напред, когато не - няма да получавам минути", сподели още той.

Лудогорец победи Розова долина с 2:0

Лудогорец се поизмъчи, но победи Розова долина и продължава напред за Купата на България