Край на мача! Берое продължава на четвъртфиналите.

Жълт картон за Василев.

68′
67′

ГООЛ!

Секунди след появата си Мартин Камбуров отбеляза! Нападателят откри с глава след центриране от ъглов удар!

66′

Камбуров заменя Кукула.

66′

Генов на мястото на Фуртадо.

66′

Стефанов вместо Тунгара.

65′

Живко Атанасов се превърна в герой за "моряците"!

Постави тялото си на пътя на топката, която влизаше във вратата след изстрел на Тунгара от около десетина метра.

62′

Много неточен изстрел на Даскалов от дистанция.

60′
Снимка 551602

49′

Попадение на Василев бе отменено заради засада, иначе чудесно завъртане и Ганев беше преодолян!

48′

Добра намеса на Генадий Ганев след изстрел от пряк свободен удар на Велислав Василев.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

45′

Начало на втората част.

36′

Жълт картон за Александър Василев.

45′

Край на първото полувреме.

45′
43′

Същата комбинация ,между двамата и отново Кукула се отчете с неточно отиграване в наказателното поле на гостите.

39′

Александър Василев проби отляво и центрира добре по земя за Кукула, но той не успя да засече топката.

36′

Гарсия завъртя топката от фаул право в ръцете на Ганев, не успя да центрира успешно от изгодна възможност.

33′

Зе Гомеш не успя да се измъкне от изкуствената засада иначе можеже да стане страшно за домакините.

31′
Черно море отваря пунктове за тестове в деня на мача с Левски

Вижте къде ще са те

26′

Камен Хаджиев центрира в наказателното поле, но не успя да намери Кукула и Иван Дюлгеров не трябваше да се намесва.

23′

Зе Гомеш спря топката след дълъг пас в наказателното поле и мигновено потърси Васил Панайотов. Капитанът на Черно море обаче отправи много неточен изстрел.

21′

Мартин Дичев заменя Леандро Андраде.

15′

Родриго Енрике изведе Леандро Андраде в наказателното поле на Берое. Крилото потърси близкия ъгъл, но Омар Сако с решителен изби в ъглов удар с решителен шпагат.

10′

Равностойно начало, двата тима не предприемат рискове.

7′

Стив Фуртадо напредна в половината на гостите и стреля от дистанция, но ударът излезе в аут.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СБЛЪСЪКА.

1′

Начало на мача!

33. Генадий Ганев 25. Иван Дюлгеров
5. Омар Сако 3. Живко Атанасов
6. Александър Цветков (к) 28. Влатко Дробаров
7. Кукула 6. Виктор Попов
16. Симеон Мечев 2. Цветомир Панов
17. Реян Даскалов 71. Васил Панайотов (к)
30 Серкан Юсеин 18 Мартин Милушев

Берое посреща Черно в 1/8 финал за Купата на България. Мачът в Стара Загора е от 19:00 часа.

Берое с проблеми преди двубоя с Черно море

Алиун Фал и Умар Камара са с травми

Двата тима имат сериозни традиции в турнира, който и през този сезон е сред приоритетите им. Заралии вдигнаха трофея през 2010 и 2013 година, а "моряците" спечелиха единствената си купа през 2015-а.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА

В предишния кръг на Купата, Берое не срещна никакви проблеми, разбивайки Розова долина с 6:0. Черно море пък победи Миньор с 2:0 като гост.

Куп проблеми за Черно море и Илиан Илиев преди мача за Купата

Основни футболисти пропускат двубоя

Днешните съперници вече играха помежду си през сезона. В началото на август Черно море спечели гостуването си под Аязмото с 2:0 и записа трета поредна победа над Берое. Заралии за последно се наложиха над "моряците" преди малко повече от година - 4:0 у дома.