Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:
Левски разби Атлетик (Куклен) с 6:0 за Купата на България

Футболно опиянение: Левски разби "баските" от Куклен с 6:0!

"Сините" не срещнаха затруднения срещу Атлетик

Край на мача.

85′

ГООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!!! Иван Горанов проби отляво и намери Нашименто в наказателното поле, който с удар от движение се разписа за 0:6.

84′

Хаджиев е заменен от Ковачев.

76′

Найденов влиза на мястото на Цветкович.

76′

Топалов заменя Кайраков.

75′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Станислав Иванов получи отличен пас от Вашчук и от точката на дузпата вкара за 0:5.

74′

Георгиев спаси удар от близка дистанция на Ривалдиньо.

74′

ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!!! Янко Гюзлев не успя да изчисти топката след центриране на Нашименто и прати топката в собствената си врата.

72′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Станислав Иванов се измъкна от защитата на Атлетик след центриране на Нашименто и се разписа за 0:3.

70′

Жълт картон за Праматаров.

69′

Пропуск на Нашименто! "Сините" организираха бърза контраатака. Португалецът финтира противников защитник, но стреля право във вратаря на Атлетик и той спаси.

67′

Ривалдиньо влиза на мястото на Буш.

66′

Паулиньо засече успоредно подаване на Вашчук, но топката срещна горната греда.

61′

Османов е заменен от Площаков.

60′

Вашчук намери Станислав Иванов в наказателното поле. Младокът обаче стреля слабо и не затрудни Георгиев.

57′

Станислав Иванов заменя Атанас Кабов.

51′

Жълт картон за Неджиб.

46′

Далечен удар на Нашимето излиза в аут.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Буш се разписа. Румънският нападател получи топката в наказателното поле и с диагонален удар не остави шансове на Георгиев.

41′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ!!! Атанас Кабов наказа грешка в защитата на Атлетик. Цветкович намери Вашчук в наказателното поле, а естонецът асистира на Кабов, който засече топката във вратата.

40′

Георгиев лови удар от далечна дистанция на Рейш.

36′

Иван Горанов проби отляво и нанесе удар, който бе спасен от Георгиев. След това Паулиньо опита да отбележи, но бе в засада.

33′

Джонджуров бе изведен зад защитата на Левски. Осмицата на Атлетик овладя топката, но стреля право в тялото на Кръстев.

31′

Цветкович намери Паулиньо в наказателното поле. Ударът с глава на бразилеца бе слаб и мина покрай вратата.

28′

Удар на Кабов от далечна дистанция минава покрай вратата.

25′

Горанов центрира в наказателното поле, където Гюзлев изпревари Буш, а след това Георгиев улови.

15′

Жълт картон за Романов.

14′

Георгиев изби опасен удар с глава на Вашчук.

11′

Кръстев лови удар от далечна дистанция на Османов.

8′

Османов опита да изненада Кръстев от пряк свободен удар. Топката рикошира в играч на Левски и излезе в корнер.

4′

Удар на Паулиньо минава покрай вратата.

1′

86 Иван Площаков 99 Станислав Иванов

Левски днес започва участието си в турнира за Купата на България, с мач на "Лаута" от 16,00 часа.

Съперник на "сините" обаче няма да е Локомотив (Пловдив), а аматьорския Атлетик Куклен, който си осигури достигане на 1/16 финалите след сензационно елиминиране на Созопол.

Левски реанимира Серджиу Буш, "сините" излизат с резервите днес

Славиша Стоянович даде почивка на асовете за мача с Атлетик Куклен

Любопитното е, че за първи път през 21 век Левски ще играе срещу аматьорски клуб във въпросната надпревара. За последно "сините" го направиха през сезон 2000/01, когато отборът срещна Сокол (Марково), който до 90-ата минута водеше с 1:0 и бе на прага на голяма изненада. Петър Михтарски обаче изравни, а в добавеното време Цихмейструк донесе успеха на Левски за 2:1.

Очаква се днес Славиша Стоянович да даде почивка на голяма част от звездите си, предвид факта, че в събота предстои сблъсък с ЦСКА.

Левски при Стоянович: "Сините в атака", а идва ЦСКА...

От весел китарист-аниматор, Славиша вече влезе в ролята на треньор на Левски

Пред дебют в официален мач са привлечените защитници Луи Нганиони и Нуно Рейш, а този на Луан Виана ще се отложи. Извън групата за мача останаха голмайсторът Станислав Костов, Аймен Белаид и Габриел Обертан.