Юношите на ЦСКА, родени през 2003 година, записаха втора победа от началото ан сезона. Днес те се справиха със Славия с 2:0 .

В 19-ата минута Димитър Цанев се разписа за 1:0 след асистенция на Мартин Смоленски. Армейците продължиха да атакуват и това даде резултат в 32-та минута, когато Веселин Борисов удвои преднината на ЦСКА.

След почивката тимът, воден от Христо Марашлиев, създаде много възможности пред вратата на Славия, но до трети гол така и не се стигна.

В крайна сметка ЦСКА се поздравих с успех с 2:0 и има в актива си 6 точки след първите два кръга от Югозападната зона на Елитната група до 15 години. В следващия кръг е вечното дерби, което ще се играе в сряда (13 септември) на базата в Панчарево.

69 години от първата титла на ЦСКА (ВИДЕО)