КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА СЕ НАЛОЖИ С 2:0 НАД ВИХРЕН В САНДАНСКИ!

Попаденията бяха дело на Жан Бланко и Роланд Алберг

ГОЛ! Алберг удвоята резултата след добро взаимодействие със свой съотборник!

55′

ГОЛ! Жан Бланко извежда ЦСКА напред в резултата!

53′

Станислав Манолев бе чудесно изведен от свой съотборник и остана очи в очи с вратаря, който обаче бе по-бърз и улови топката още преди да има удар.

45′

Начало и на второто полувреме!

45′

Край на първата част! Двата тима се оттеглят на кратка почивка при резултат 0:0.

43′

И Алберг пропуска да се разпише от свободен удар.

40′

Вихрен можеше да отбележи феноменален гол! Почти от средата на терана футболист на домакините изстреля топката в празната половина на ЦСКА, а единствено гредата спаси "червените", тъй като ударът премина над техния страж.

25′

Нов пряк свободен удар, този път за Вихрен. Изпълнителят му обаче не бе достатъчно точен и топката излиза в аут.

16′

Кирил Десподов стреля доста разочароващо от фаул, изпращайки топката право в ръцете на вратаря на Вихрен.

10′

Опасна атака на ЦСКА завърши с удар, който изпрати топката високо над вратата. Хубав шанс за "червените" да открият резултата.

4′

Футболист на Вихрен опита да застраши вратата на ЦСКА след свободния удар, но стражът на "червените" улови без проблем.

1′

9 Фернандо Каранга

Днес от 13 часа отборът на ЦСКА ще изиграе първата си зимна контрола през този сезон. "Червените" се изправят срещу Вихрен в Сандански.

ЦСКА без Жеферсон в първата си зимна контрола

Защитникът все още е в Бразилия

Домакините очакват срещата да бъде доста посетена и са подготвили истинско пиршество със скара и бира.

Старши треньорът - Стамен Белчев няма да може да разчита на Жеферсон, който е в Бразилия. Раул Лое също няма да вземе участие, тъй като е с травма в коляното. Под въпрос е и Укра, който към този момент само тренира с ЦСКА и все още не е преминал медицински прегледи. Николай Бодуров също не попадна в групата за мача.