Футболистите на ЦСКА все още не са допуснали гол през първото полувреме в Лига Европа.

"Червените" са инкасирали пет попадения в 6 мача в турнира, като всичките са паднали през втората част на двубоите, пише "Тема: Спорт".

Под ръководството на временния треньор Даниел Моралес ЦСКА не е допуснал гол - 0:0 като гост на Рома, както и 1:0 над Царско село.

ЦСКА не е вкарал в последните си 2 мача в Европа - 0:0 с Рома и 0:2 от ЧФР Клуж.

Йънг Бойс не е страшилище за ЦСКА

Швейцарците спечелиха само 4 от последните си 10 мача в Европа

Йънг Бойс за първи път се изправя срещу български отбор в евротурнирите, докато ЦСКА вече победи швейцарски съперник по пътя към груповата фаза на надпреварата - 3:1 над Базел с 2 гола на Тиаго и един на Ахмед Ахмедов.

Георги Илиев-Майкъла: Мачът в Швейцария е победа за ЦСКА с един гол разлика

Известният анализатор предрече "хикса" в Рим

Клубът от Берн е спечелил 13 от 19-те си домакински мача в групи на Лига Европа (1 равенство и 5 загуби).

Йънг Бойс се разписа и в трите си мача в Лига Европа този сезон - 3:0 у дома срещу Тирана в плейофа, 1:2 с Рома и 1:1 с ЧФР Клуж в групите.

Стойко Сакалиев пред ТОПСПОРТ: ЦСКА ще бие Йънг Бойс с 1:0! Соу ще е богатство за отбора, ако играе зад нападателя

"Кой ще вкара гола? И Бусато да отбележи, важното е да го има"