ЦСКА U15 (родени 2005 г.) победи Добруджа с 2:0 на старта на сезона в Елитната група.

През първата част като по чудо "армейците" не успяха да отбележат гол. По няколко стопроцентови положения се откриха пред Георги Димитров, Константин Йорданов и Кристиян Грозданов, но топката или минаваше на сантиметри от гредите, или вратарят на Добруджа се намесваше решително и спасяваше от голлинията.

В първите минути на втората част Росен Маринов и Наско Цеков пропуснаха да се разпишат. Резултатът беше открит от капитана Росен Маринов в 44-та минута. Иван Нешков удвои шест по-късно с красиво попадение. До края "червените" изпуснаха още много възможности за голове. Кристиан Георгиев, Георги Димитров, Тодор Славов, Кристиан Грозданов и Лъчезар Иванов не успяха да отбележат.

На тима предстои гостуване на Лудогорец в Разград. Срещата е на 28 август от 10:00 часа.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Лъчезар Иванов, Росен Маринов (к), Кристиан Петров, Браян Стефков, Майкъл Рангелов, Иван Нешков, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Мартин Стоянов, Наско Цеков, Давид Зафиров, Велин Василев, Никола Чукаров, Тодор Славов

Юношите на ЦСКА загряха за Левски с 10 гола на старта на сезона!