Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90′

Край на мача!

89′

Сериозно меле в последните секунди на мача, подобно на това от първото полувреме!

81′

ГОООЛЛЛ ЗА СПАРТА! Чехите стигат до пореден обрат в мача, след като Малинов сгреши много елементарно в половината на съперника, последва контраатака, която изведе играч на тима от Прага сам срещу Черниаускас - 3:2!

77′

Канга опитва удар от дъгата пред наказателното поле, топката минава със сантиметри над гредата.

72′

Опасна атака на чехите по левия фланг, страничният съдия обаче маркира засада след острото центриране пред вратарското поле.

67′

Спарта изравнява резултата! Попадението бележи Канга, който вкара от дузпа - 2:2!

65′

ЦСКА можеше да покачи на 3:1! Жоржиньо получи подаване в наказателното поле, след като защитата на чехите сбърка при изнасянето на топката, но останал сам срещу вратаря, не успя да го преодолее!

63′

Удар на Рубен Пинто от дистанция минава далеч от целта, макар че пред португалеца имаше по-добри опции да развие атаката.

57′

Удар от дистанция, Черниаускас спасява без проблем.

55′

Играта е доста накъсана от началото на второто полувреме.

48′

Опасна атака на чехите по десния фланг, последва остро центриране, но Черниаускас изби.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Играчи на двата отбора потърсиха саморазправа помежду си заради нарушение на центъра. В крайна сметка скандалът е потушен.

41′

ГООООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Жоржиньо прави пълен обрат за "червените", след като се възползва от грешка на вратаря на Спарта и с удар извън наказателното поле прави резултата 2:1!

38′

Напрежение пред вратата на ЦСКА. Футболист на Спарта бе изведен отдясно в наказателното поле, но Черниаускас излезе и успя да изчисти топката в последният момент.

35′

Жоржиньо имаше шанс да намери целта от добра позиция при центриране от фаул и върната топка, но ударът му рикошира в играч на чехите и излезе в корнер.

30′

Али Соу овладя добре топката пред наказателното поле, но малко преди да стреля защитник я изчисти от крака му.

21′

ЦСКА изравнява резултата! Тиаго бележи след безпощаден удар от дузпа - 1:1! Ситуацията изработи подписалият за постоянно Али Соу, който бе съборен от Щетина.

16′

Опит на Жоржиньо с удар от дъгата на наказателното поле да изравни резултата, топката профуча до гредата.

9′

ГОООООЛЛЛЛ ЗА СПАРТА! Опит за удар отляво на наказателното поле позволи на непокрития Дрхал да овладее топката фронтално срещу Черниаускас и да вкара за 1:0!

5′

Първата възможност е за чехите! Играч на Спарта получи топката на линия на наказателното поле, последва удар по диагонал, при който топката срещна страчината греда!

3′

Двата отбора влязоха в здрава битка още с първия съдийски сигнал.

1′

Нестор ел Маестро

ЦСКА ще изиграе още две контроли по време на лагера си в Испания. След като престоят на "армейците" бе удължен с още седмица, ръководството на клуба реагира мигновено и договори допълнителни проверки.

Първата от тях ще се изиграе днес, а съперник е Спарта (Прага). Във втория си мач "червените" ще се изправят срещу Динамо (Киев).

Официално: ЦСКА продаде Кирил Десподов на Каляри за рекордна сума

Крилото подписа до 2023 година с опция за удължаване

Двубоят с чехите стартира днес в 17:00 часа, а срещу украинския гранд ЦСКА ще се изправи на 2 февруари.

Снимка 401963

Източник: CSKA.bg

ЦСКА и Спарта са били опоненти два пъти в историята си. Българският отбор печели с 3:0 на 01.11.1989 година, а "червените" имат и равенство 2:2 срещу чешкия си опонент.

В предишната си проверка в Марбея ЦСКА се справи с Виктория (Пилзен), стигайки до обрат от 0:1 до 2:1.

ЦСКА победи Виктория (Пилзен) след обрат

Чешкият шампион преклони глава пред ЦСКА, "червените" обърнаха Виктория (Пилзен)!

Голове на Джеси и Рафаел донесоха успеха на "червените" с 2:1