Турнир: Контроли 2024 Стадион: гр. Анталия, Турция Зрители:
90+1′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Хайнц пусна отлично извеждащо подаване към Бамба, който отляво финтира противников играч и прати топката в мрежата на Шахтьор за 3:3!

84′

Автогол на ЦСКА! Амос Юга отклони центриране отляво на Иван Свиридов и прати топката в собствената си врата, за да даде преднина на Шахтьор 5 минути преди края на редовното време.

80′

ГОЛ за Шахтьор! 2:2!  Тобиас Хайнц сгреши след като бе преодолян от Микола Кавталюк, който навлезе в наказателното поле и върна назад към Роман Муртазайев, който със силен удар изравни!

77′

Предвид приятелския характер на двубоя, ЦСКА все пак ще доиграе мача с 11 души. На мястото на Вион се появи Дауда Бамба.

75′

Вион получи втори жълт картон и е отстранен от игра.

72′

ГОЛ! 2:1! Линдсет! Брадли де Нойер изведе норвежкия халф с прекрасен пас и Линдсет матира казахстанците с точен удар с левия крак.

71′

ГРЕДА за ЦСКА! Брадли де Нойер напредна по левия фланг и центрира по земя към Назон, хаитянинът сложи вътрешния фалц и прати топката в обратния ъгъл, но тя се отби от гредата и се върна в ръцете на вратаря.

61′

ГОЛ! 1:1! Дюкенс Назон стреля мощно в центъра на вратата и е точен!

60′

ДУЗПА ЗА ЦСКА! Тибо Вион беше фаулиран в наказателно поле и реферът посочи бялата точка.

59′

След подновяването на играта ЦСКА се настани трайно в полето на Шахтьор, но все още момчетата на Саша Илич не успяват да отбележат гол.

Снимка 604401

Източник: startphoto.bg

53′

Маурисио Гарсес центрира остро отдясно, но Дюкенс Назон не успя да засече с глава и опасността пред казахстанската врата премина.

46′

Саша Илич не направи нито една смяна на почивката и "армейците" продължават в същия състав.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Жълт картон за Юрген Матей.

37′

ГОЛ за Шахтьор! Символичните гости откраднаха топката в центъра на терена, Максим Галкин напредна с нея и с премерен удар от около 15 метра не остави шансове на Бусато.

34′

Жълт картон за Тибо Вион.

27′

Двубоят протича в тренировъчно темпо. ЦСКА опитва да организира постепенни атаки, а отборът от Казахстан дебне да хване "армейците" неподготвени при някоя контраатака.

Снимка 604398

14′

ЦСКА организира първата си по-добра атака в 14-ата минута, когато Дюкенс Назон напредна през централната зона на терена, стигна до наказателното поле и подаде вдясно към включилия се Гарсес, бразилецът реши да стреля от движение, но не нацели добре топката и тя премина високо над вратата на Шахтьор.

6′

Казахстанците изпълниха корнер в 6-ата минута, след който Туткишев беше оставен да стреля от упор към вратата на ЦСКА, Бусато обаче се справи много добре и опази мрежата си с ефектен плонж.

1′

Снимка 604374

1′