Турнир: Контроли 2024 Стадион: Зрители:
90′

Без добавено време.

85′

ГООООЛ! Мартин Смоленски отбеляза гол-близнак на втория. Пасът отдясно беше на Ахмед Ахмедов.

83′

Гълъбов засече висока топка пред голлинията високо в аут.

82′

Лош пас на Йорданов отдясно след бърза атака на ЦСКА. Веднага след това Ахмедов остана сам, но вратарят докосна топката след диагонален удар.

75′

Ако не падне гол във вратата на Евтимов, то ЦСКА ще завърши лагера в Алания без допуснато попадение.

71′

Вратарят на Септември не бърза да бие аут. Резултатът е добър за неговия тим.

65′

ГОООООЛ! Мартин Смоленски стреля прецизно по земя от около 13 метра.

61′

Живков почти се измъкна отляво на атаката на ЦСКА, но Младенов извади топката в корнер. След изпълнениео Живков стреля с глава, но Велковски изби от голлинията.

59′

Смоленски смени Мазику.

57′

Кирил Грозданов се извиси сам пред вратата на ЦСКА и със стил стреля с глва над гредата.

56′

Слънцето се скри и започва да става тъмно в Алания. Новият състав на ЦСКА е амбициран за втори гол.

53′

Отлична атака на ЦСКА отляво. Пеняранда слезе до аутлнията и върна на Мазику, който направи пропуск от границата на малкото поле, стреляйки над гредата.

47′

Неточен удар на Грозданов след грешка на Бучков в защитата на ЦСКА,

46′

Много смени в отбора на ЦСКА на почивката. Само Мазику остана на терена от титулярите, но вече е в ролята на централен защитник.

45′

Само десет минути почивка между полувремената.

45+1′

Само няколко секунди добавено време.

45′

Карадачки свали Мазику, но съдията реши да не гони капитана на Септември.

43′

Опасна атака на "червените" отляво. Мазику центрира, но се оказа в засада.

41′

Здравко Карадачки получи картон за груб фаул.

39′

ГОООООЛ! Брадли Мазику стреля към вратата на Димитров след дълга атака на "червените". Топката попадна в Санкаре, който на границата на малкото поле финтира защитник и стреля неспасяемо по земя.

37′

Иво Михайлов засече с глава топката лед корнер. Тя мина високо над вратата на Бусато.

36′

Юрген Матей получи картон за ненужно разкарване на топката.

34′

Мазику опита да върне към Санкаре отляво, но ходът беше разгадан от бранителите на Септември.

32′

Футболистите на Септември пресират високо и влизат здраво в единоборствата.

31′

Али Соу овладя на гърди в близост до вратата, но топката му избяга и излезе в аут.

30′

Времето е слънчево, но започна да вали силен дъжд в Алания.

29′

Серия от финтове на Али Соу. Футболист на Септември блокира топката в корнер. Хубав пробив в центъра на Жеферсон.

27′

Засада на Брадли Мазику отляво на атаката на ЦСКА.

24′

Много солидна игра на Антов във въздуха. Той изпревари Иво Михайлов.

20′

Двама футболисти на Септември получиха лекарска помощ след сблъсъци с Жеферсон.

19′

Натискът на ЦСКА се засилва. Филип Димитров засега успява да реагира адекватно на центриранията.

17′

Топката стигна до ръцете на Бусато след фаул. Футболист на Септември изпусна шанс да я засече.

16′

Греда на Юнус Санкаре след удар с глава отблизо.Той се оказа в засада.

14′

Юрген Матей пресече в тъч опасно центрране на Септември отдясно.

11′

Филип Димитров боксира след опасно центрране отляво на атаката на ЦСКА.

7′

Съдията взе топката. Тя не се оказа спукана, както той предполагаше и играта продължи с нея.

4′

Силен удар на Тиаго високо в аут. Защита на Септември се справи след корнер отдясно на атаката.

2′

"Червените" овладяха инициативата веднага след първия съдийски сигнал.

1′

Започна последната контрола на "армейците" в Алания. Център за Септември.

28. Пламен Гълъбов

Днес ЦСКА ще изиграе трета си и последна контрола в турския курорт Алания. Двубоят е с начален час 15:30 и за съперник ръководстовото е избрало отбора на втородивизионния Септември (Симитли).

В Алания "армейците" победиха вече дублиращия състав на местния тим, играещ в турската "Сюпрерлиг" с 4:0 и завършиха наравно 0:0 с елитния полски Стал (Миелец). Днешният двубой ще покаже на Бруно Акрапович докъде е са "червените" в подготовката си.

ЦСКА се прибира утре от Турция и ще се подготвя на базата си в "Панчарево". Целта е неизменна - атака на титлата и Купата на страната.