ЦСКА информира за резултатите на отборите си през уикенда и от тази сутрин. Ето какво пише в сайта на клуба:

"Вчера 19 ноември (събота) на стадион "Българска армия" се изиграха два мача от елитните юношески групи до 15 и 17 години.

В първата среща футболистите ни до 15 години със старши треньор Румен Трифонов завършиха 2:2 с връстниците си от Локомотив (Пловдив).

Във втората среща тимът ни до 17 години отстъпи с 0:1 на Локомотив (Пловдив).

Тази сутрин ЦСКА U14 победи с класическото 3:0 като гост връстниците си от Академия Септември. Двубоят се игра на терена на 57-мо СУ "Св. Наум Охридски".

В 14:00 часа днес по едно и също време играна първия и втория отбор на ЦСКА, като и двата ни състава записаха разгромни победи с по 6:0.

Първият ни отбор, воден от старши треньора Саша Илич разгроми с 6:0 Миньор (Перник) в контролна среща, играна на клубната база в Панчарево. Марселино Кареасо откри резултата през първото полувреме в 32-ата минута. През второто за армейците се разписаха Браян Морено (60'), Маурисио Гарсес (64'), Дюкенс Назон (72'), Амос Юга (85'), а Венцислав Василев (81') си отбеляза автогол.

ЦСКА II разби ФК Надежда (Доброславци) с 6:0 в двубой от поредния кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на стадион "Българска армия". Точни за възпитаниците на старши треньора Стамен Белчев бяха Георги Димитров, който се разписа на два пъти в 33-ата и 53-ата минута, както и Павел Жабов (60'), Петко Панайотов (70'), Юлиан Илиев (78') и Алесандро Николов в 85-ата минута".