Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90′

Край на мача! Втора победа за ЦСКА в контролите.

79′

Фабрини прави резултата класически десетина минути преди края. Евандро проби отляво и подаде на италианеца, който с хубав удар с десния крак покачи на 3:0.

68′

Тони Уот за втори път остава сам срещу вратаря, но не успява да се разпише.

64′

Личи си, че ЦСКА е по-класният от двата тима. В първата си проверка срещу Локомотив (Горна Оряховица) "армейците" също  нямаха затруднения с играта на противника. Момчетата на Добри Митов ще срещнат по-труден съперник в следващата си контрола, когато ще излязат срещу унгарския шампион Ференцварош.

52′

Страхотна възможност за "червените". Новото попълнение Тони Уот излезе сам срещу вратаря, но шансът не беше на негова страна, след като топката се отби в горната греда и не влезе във вратата.

50′

Състав за второто полувреме: 12. Густаво Бусато, 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров, 6. Рубен Пинто, 26. Валентин Антов, 8. Греъм Кери, 21. Диего Фабрини, 10. Евандро, 23. Митко Митков 9. Тони Уот

45′

Начало на втората част!

45′

Край на първата част! ЦСКА - Прибрам 2:0.

41′

Малко преди края на първата част Енрике се разписа за 2:0. Денис Давидов овладя топката пред наказателното поле на съперника и подаде вляво за Енрике. Той излъга вратаря и стреля мигновено, за да запише името си сред голмайсторите.

38′

Чешкият тим получи правото да изпълни корнер, но не последва нищо, което да застраши вратата на ЦСКА.

35′

Али Соу се възползва от грешка на Прибрам, отне топката и я подаде към Енрике, който обаче, оставайки очи в очи с вратаря допусна топката да бъде изчистена от защитник на чехите.

30′

Денис Давидов върна назад за Тиаго, който стреля силно по земя, но топката се отби в гредата.

25′

Чешкият тим отново изпълни пряк свободен удар, но този път топката беше пратена над вратата, пазена от Черниаускас.

23′

Прибрам получи правото да изпълни пряк свободен удар, но изстрелът по земя не затрудни Витаус Черниаускас.

17′

Чехите накъсват играта с няколко поредни нарушения. ЦСКА видимо е по-техничният отбор.

11′

Гол за ЦСКА! Голмайсторът Али Соу отново се разписва с екипа на "червените". Топката бе центрирана отдясно за Енрике Рафаел, който подаде на Соу, а тоя я вкара в чешката врата.

5′

В първите минути двата тима се опитват да пробият отбраната на съперника с дълги подавания, които не се увенчават с успех.

1′