С голове на бразилеца Маркиньош в 8-ата и 56-ата минута ЦСКА победи с 2:0  деветият от последното турско първенсто Коняспор в контрола, която се игра в немското градче Елтен.

Привлеченият това лято от Беласица Маркиньош се разписа от фаул в горния десен ъгъл на вратата на Коняспор, за 1:0 в 8-ата минута.

В 40-ата минута футболист на турския тим игра с ръка в наказателното си поле, но реферът не отсъди дузпа за ЦСКА.

В 56-ата минута дебютиращият с "червената" фланелка Неи бе съборен в наказателното поле на Коняспор, като реферът отсъди дузпа, която Маркиньош реализира за 2:0.

В 57-ата минута Стойчо Младенов направи нови две смени, като Маркиньош и Амунике са заменени от Петре и Сакалиев.

В 64-ата минута още три смени в ЦСКА. В игра влязоха Ковачевич, Бранеков и Наварини, а напуснаха Петров, Тодоров и Вуядинович. Тодоров дава капитанската лента на Тунчев.