ЦСКА победи трудно новака в елита Локо (Мездра) с 3:2 в контрола играна на Панчарево. Точни за домакините бяха Вуядинович, Гъргоров и Гарсес, а за гостите - Пажин от дузпа и Фаусто.

В 12-ата минута точен за 1:0 за ЦСКА бе Никола Вуядинович. Настич центрира от корнер и черногорецът с воле разстреля Левашки.

Гостите от Мездра изравниха от дузпа в 21-ата минута, изпълнена точно от Предраг Пажин. Бившият играч на Левски насочи топката в долния десен ъгъл, Пиргов усети посоката, но не успя да парира удара.

Нарушението извърши Фелипе Машадо, който изпусна Петаков и го изблъска в наказателното поле.

В началото на второто полувреме Стойчо Младенов подмени целия състав, но гостите излязоха напред в резултата. В 56-ата минута Спас Байрактаров комбинира с дошлия на проби в Локо (Мездра) Фаусто, който вкара за 2:1.

В 68-ата минута Гъргоров стреля от пряк свободен удар и изравни за 2:2.

Крайното 3:2 оформи Хосе Гарсес в 86-ата минута, който се възползва от грешка на вратаря и на празна врата отбеляза трето попадение.

Стойчо Младенов включи в стартовия състав англичанина, който е на проби, Джейми Финикс. Халфът е юноша на Болтън и Манчестър Сити, а за последно е играл в Малайзия.

ЦСКА - Локо (Мз) 3:2

1:0 Вуядинович(12), 1:1 Пажин (21-д), 1:2 Фаусто (56), 2:2 Гъргоров (68), 3:2 Гарсес (86)

ЦСКА: Пиргов, Настич, Ланзаат, Вуядинович, Машадо, Зехиров, Тонев, Юруков, Джейми, Г. Илиев, Евг. Йорданов (Беконо, Гарсес, Зе Руи, Маркиньос, Д. Димитров, Гъргоров, Сандански, котев, Р. Петров, Удоджи)

Локо (Мз): Левашки, Филипов, Пажин, Трифонов, Златков, Георгиев, Петаков, Майкъл, Арис, Добровко, Фаусто

(Щерев, Байрактаров, Георгиев, С. Илиев, Киров, Панов, Найденов, Романов)