Шопов центрира в наказателното поле, но изстрелът с глава на Юрген Матей мина над вратата.

74′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Станислав Шопов бе точен от бялата точка!

72′

Дузпа в полза на ЦСКА! Реферът показа бялата точка заради избутване на Мено Кох в наказателното поле.

67′

Защитата на ЦСКА отново показа слабост като остави играч на ЛАСК да стреля от чиста позиция, но за щастие на "червените", ударът му беше неточен.

Снимка 603590

Източник: startphoto.bg

60′

Томас Гоигингер е точен от бялата точка! 0:3!

59′

Странните отсъждания на съдиите в контролите на ЦСКА продължиха и в тази минута, когато реферът видя нарушение на Юрген Матей в наказателното поле и отсъди дузпа в полза на ЛАСК!

56′

Коварен изстрел на играч на ЛАСК от пряк свободен удар беше отразен от Бусато.

46′

Галин Минков, Станислав Шопов, Браян Морено, Марселино, Матей, Линдсет и Гарсес влязоха на местата на Юга, Турицов, Де Нойер, Жеферсон, Вион, Туфегджич и Назон.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛАСК! "Червената" защита сгреши, Там Накамура намери Усор на празна врата, а нападателят не сгреши за 0:2.

Снимка 603583

39′

ГОЛ ЗА ЛАСК! Футболист на ЛАСК намери непокрития от около точката на дузпата Роберт Жул и с удар по земя прати топката във вратата на Бусато за 0:1!

Снимка 603576

36′

Лазар Туфегжич прати топката във вратата, но при положението е имало засада и попадението не бе зачетено.

35′

Възмножност за "червените"! Шагоян обърна добре топката отляво и намери нахлуващия Де Нойер, който стреля много опасно, но топката мина встрани от вратата.

Снимка 603580

29′

Мено Кох получи жълт картон след нарушение срещу съперник при борба за висока топка.

28′

Петер Михоръл отправи изстрел от пряк свободен удар, но неточен.

20′

ЦСКА търси верния си ритъм, но към момента австрийците ги затрудняват сериозно. Брадли де Нойер опита центриране в наказателното поле, но твърде неточно.

Снимка 603572

10′

ЛАСК владее инициативата и в 10-ата минута отправи точен удар чрез Саша Хорват, но Бусато нямаше проблеми да улови.

3′

Австрийците намериха път към мрежата на Бусато чрез Марин Любичич в 3-ата минута, който се озова очи в очи със стража и между краката му вкара гол, но при положението е имало засада и попадението не беше зачетено.

2′
1′
1′

Контролата ще бъде излъчвана на живо и в социалните канали на ТВ1.

1′