77′

ГООООООООООООООООООЛ!!!

4:0!

Попадение на Тиаго!

Красива атака за домакините, пас на Пинто, включване на Рафаел и гол на Тиаго от много близка дистанция!

70′

ГОЛ!

3:0!

Попадение на Тиаго от бялата точка!

69′

ДУЗПА за ЦСКА!

Али Соу е повален в наказателното поле от Ганев.

66′

Центриране в полето на Бусато.

Йосипович играе с глава.

Топката стига до Макута, който не успява да се разпише с глава от два метра разстояние.

Останал сам пред празната врата.

Късмет за домакините.

65′

Пинто сменя Малинов.

63′

Изстрел на Соу от много далечна дистанция.

Топката преминава встрани от целта.

Играта е подновена с начален удар.

Снимка 487795

62′

Футболистите на домакините са притежавали топката през 60% от времето, до момента.

Това е показателно за съотношението на силите между двата тима на терена.

Състезателите на Берое изглежда намалиха с още една степен темпото в играта си.

Снимка 487807

60′

Рафаел сменя принудително Кери.

58′

Разтежение на Кери.

Остава да лежи на земята.

Без да е влизал в единоборство със съперников състезател.

Показва, че има нужда от медицинска помощ.

50′

Маджаров сменя принудително Маринов.

47′

Тежък сблъсък между Кери и влезлия преди минути в игра Маринов.

Младокът извика силно и падна на земята.

Ще получи медицинска помощ.

46′

Маринов сменя Стоянов.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме стартира по възможно най-добрия начин за домакините. Още в четвъртата минута Тиаго опита да стреля от далечна дистанция, защитник спря удара му, но топката попадна у нахлуващия на скорост Евандро. Той не сгреши, стреляйки точно от движение за 1:0.

Ранното предимство бе една от основните цели, които Белчев и компания преследваха и по всичко изглеждаше, че нямат никакво намерение да спират устрема си.

Атаките за тима продължаваха с всяка следваща минута, като изглежда бе само въпрос на време да бъде реализирано ново попадение.

Това се случи след 24 минути игра, за пореден път след дейното участие на сякаш преродения под ръководството на Белчев Тиаго. Този път той се отчете с чудесна асистенция към Антов, който пък хладнокръвно финтира бранител, а след това с отиграване, по-скоро типично за отявлен нападател, прати топката покрай вратаря за 2:0.

Това бе дебютно попадение за Антов в шампионатен двубой за тима, на което вероятно се дължеше и голямата му радост след удвояването на преднината на "червените".

Далечен удар на Мезаг и едно продължително разбъркване в полето на Бусато бяха двете неща, с които наглед не особено мотивираният състав на гостите можеше да се похвали в края на първата част от битката на стадион "Българска армия".

45′

Почивка.

Без продължение на първата част.

41′

Жълт картон за Крум Стоянов.

39′

Жълт картон за Мезаг.

За оспорване на съдийско решение.

34′

Опасност пред вратата на ЦСКА.

Минчев стреля от свободен удар!

Бусато спасява.

32′

Жълт картон за Малинов.

28′

Първи жълт картон в мача.

Получава го Тиаго.

24′

Добра игра на Али Соу.

Отсъдена е обаче игра с ръка в нападение за един от голмайсторите за столичани през настоящия сезон.

24′

ГООООООООООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Антов изненадващо бележи за "червените"!

Тиаго проби и подаде към таланта, той овладя топката и с хладнокръвен финт залъга бранител, преди да прати топката покрай вратаря за 2:0.

Първи гол за него в клуба!

Снимка 487808

23′

Вратарят на ЦСКА приканва съотборниците си да действат по-спокойно.

Жестовете му са категорични.

Опитва да се овладее емоциите на бранителите пред себе си.

22′

Бусато опитва да прати топката директно към Евандро.

На сантиметри от истината.

16′

За първи път старозагорци опитаха нещо по-интересно в мача.

Несъсредоточени действия на Мезаг в завършващата фаза.

Без напрежение пред вратаря на "червените".

15′

Затруднения при изнасянето на топката, от страна на гостуващия тим.

Домакините са добре подредени.

10′

Два поредни ъглови удара в полза на "армейците".

Във втория случай Антов играе с глава, но топката се отбива в тялото на бранител.

Атаките на домакините продължават.

7′

Соу връща топката към Кери.

Той успява трудно да достигне до нея и дори отправя удар.

Неточно изпълнение.

Натискът на "червените" обаче продължава.

4′

1:0!

Евандро открива резултата!

Скоростна атака на "червените", завършена по отличен начин от състезателя на столичани, с точен изстрел в долния десен ъгъл на вратата на Ганев.

Снимка 487793

3′

Занев пробива в половината на съперника.

Опитва центриране.

Не успява да насочи добре топката и тя се спира в тялото на защитник.

1′

Първи съдийски сигнал!

1′

Легендата на ЦСКА и българския футбол Димитър Пенев получава куп награди и отличия за своя 75-и рожден ден.

Лично Пламен Марков и лидерът на агитката на "армейците" Иван Велчев връчват даровете на заслужилия Треньор номер едно за миналия век и почетен президент на "червените".

Рожденикът Димитър Пенев: В последните 20-ина години само си играем на прескочи магаре

Легендарният футболист и треньор даде отново оригинални отговори в интервю

1′

24 Стефано Белтраме

ЦСКА има нужда от една точка, за да си гарантира за четвърта поредна година второто място в българския футболен шампионат.

Домакинството на Берое от 31 кръг на efbet Лига изглежда относително лесно, но точно заралии играят най-стойностен футбол след рестарта на сезона.

Димитър Димитров-Херо: Бих подкрепил Стилиян Петров и Порточанов за президент на БФС
Обновена

Херо: Бих подкрепил Стилиян Петров и Порточанов за президент на БФС

"Можем да объркаме сметките на водещите отбори"

Момчетата на Димитър Димитров дори могат да финишират на четвърта позиция, но за целта е необходимо първо те да спечелят на "Българска армия", Славия да загуби от Лудогорец и Левски да не допусне поражение от Локомотив (Пловдив).

За тяхно съжаление головата им машина Мартин Камбуров няма да вземе участие в срещата заради наказание. Александър Цветков ще пропусне днешния мач по същата причина.

Камбуров благодари на Берое

Нападателят ще играе в ЦСКА 1948 от новия сезон

Все пак прогнозата е, че Стамен Белчев няма да допусне грешна стъпка на тима си.

Отпушването на Али Соу е гаранция за това. Гамбиецът пропусна решителната дузпа на финала за Купата на България срещу Локомотив (Пловдив).

Снимка 486223

След това нападателят се реваншира, макар и само частично, отбелязвайки победното попадение в шампионатния мач срещу същия съперник.

Представители на два клуба - европейски и азиатски - ще наблюдават Соу в мача.