"Червени" и "сини" си размениха по една победа на базата в "Панчарево".

ЦСКА със съобщение за Симеон Александров

Талантът празнува рожден ден

По-рано сутринта ЦСКА U15 се наложи с 3:2 над връстниците си от Левски U15.

"Сините" останаха с човек по-малко след като Самуел Велчев получи втори жълт картон в 45-ата минута.

Само минута по-късно ЦСКА поведе с гол на капитана  Александър Георгиев.

120 секунди след това "червените" удвоиха след като отново Георгиев се възползва от хубав дълъг пас и с едно докосване прехвърли вратаря.

Капитанът на ЦСКА бе в основата и на третия гол след като негов удар бе избит, а Валентино Върбанов се разписа за 3:0.

Две минути преди края Стивън Гаоте върна едно попадение, а Андрей Нешев оформи крайния резултат 3:2 с гол в продължението на мача.

В другата среща "сините" до 17 години постигнаха драматичен успех с 1:0. Попадението стана дело на сина на Христо Йовов - Кристиян, минути преди края на двубоя.

В началото на срещата "червените" удариха греда чрез Васил Каймакaнов.

В края на полувремето отборът от "Герена" също удари греда чрез Виктор Любенов, който засече с глава центриране от пряк свободен удар, но топката срещна напречната греда, след което падна на голлинията.

Второто полувреме продължи с доста битка, но без особени положения за гол.

В края на мача Левски стигна до победен гол, който стана дело на Кристиян Йовов.