И сблъсъкът с Лудогорец затвърди трайната тенденция, че ЦСКА се представя много по-силно през вторите полувремена на двубоите си. И двата гола срещу разградчани паднаха през второто полувреме. "Тема спорт" споделя в своята статистика за "армейците", че ако се гледат само вторите части на срещите, то балансът на ЦСКА в тях, от началото на първенството, е 5 победи, 1 равен и 0 загуби, при голова разлика 7:2.

БФС с официална позиция за Локомотив (Пловдив) - ЦСКА

Срещата остава по програма

За сравнение, "червените" имат само едно спечелено първо полувреме - срещу Ботев (Вр) - 1:0. Преди паузата, "армейците" имат отрицателна голова разлика - вкарали са само 3 попадения в шестте кръга и са допуснали 5.

ЦСКА е без загуба, откакто Стамен Белчев се завърна. Повторният му дебют беше при 1:1 с Лудогорец на "Армията" на 5 юли. Оттогава в 11 мача, за първенство (9 срещи) и ЛЕ (2 срещи), "червените" записаха общо 7 победи и 4 равенства.

Отборът неизменно се е разписва във всеки един мач след неговото завръщане.

Само трима пък са играчите, оставали пълни 90 минути на терена и в шестте мача на ЦСКА от началото на сезона - това са Бусато, Антов и Соу.

Иван Велчев - Кюстендилеца: Стоилов каза истината за българския футбол, у нас ще отрежат главата и на Ливърпул

"Дано привържениците на ЦСКА успеем да запазим армейското"