Турнир: Контроли 2024 Стадион: Комплекс "Regnum", Белек (Турция) Зрители:
90′

Край на мача.

86′

ГОЛ! Маурисио Гарсес! Футболистът бе изведен по прекрасен начин и след прекрасен удар успя да прати топката във вратата.

70′

Котка на терена! Двубоят бе прекъснат за няколко секунди, след нахлуване на мустакат сладур.

61′

Гол. Иван Ордетс връща едно попадение. Той се възползва от неразчетено излизане на Димитър Евтимов при центриране от ъглов удар на близката греда.

47′

Димитър Евтимов заменя Густаво Бусато, а Георги Йомов излиза и отстъпва мястото си на Маурисио Гарсес.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

Снимка 561630

Източник: Facebook: FC Dynamo Moscow

44′

ГОЛ! Бисмарк Чарлс удвоява за ЦСКА! Шут на Греъм Кери от пряк свободен удар бе отразен от Лещук. Топката обаче попадна в краката на Чарлс, който от непосредствена близост прати кълбото във вратата.

34′

Мазурин преодоля Юрген Матей и напредна заплашително към вратата на Бусато. Турицов обаче успя да избие топката от краката му.

33′

Карло Мухар получава жълт картон.

24′

ГОЛ! Иван Турицов е точен от бялата точка!

23′

Дузпа! Яник Вилдсхут нахлу в противниковата пеналтерия, където обаче бе съборен от вратаря Лещук.

20′

Юрген Матей получава жълт картон.

17′

Йомов! Опасна атака на ЦСКА завърши с изстрел на футболиста, който обаче прати топката право в ръцете на Лещук.

15′

Греъм Кери повтори огледално ситуацията. Футболистът прати топката от прекия свободен удар над напречната греда.

11′

Мощен изстрел на Шимански от пряк свободен удар. Топката не намери рамките на вратата.

3′

Добро начало за "армейците", които предприемат офанзиви отдясно, където се подвизава Георги Йомов. Българинът центрира към Карло Мухар, който стреля с глава, но топката мина покрай вратата на Лещук.

1′