Опита да върне топката назад, към точката за дузпата.

Остава да лежи на земята футболистът на ЦСКА.

Иска помощ от лекарския щаб на тима.

46′

По няколко промени и за двете единайсеторки в началото на това полувреме.

Здравков ще промени схемата на игра, като включва четирима състезатели наведнъж, които биха могли да направят стила на игра на гостите още по-офанзивен.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Още във втората минута на срещата Мазику проби по фланга и опита центриране. Топката се спря в тялото на бранител. Сигнал за нарушение нямаше, въпреки че футболистът на "армейците" претендираше за игра на защитника с ръка.

Няколко минути след това добро центриране към Соу бе продължено от нападателя с техничен изстрел от въздуха. Вратарят спаси, като отрази мощния шут.

В 7-ата минута дойде едно от най-чистите положения за първата част.  Влезлият в последния момент в състава на врачани Васев центрира остро, Домовчийски засече топката по земя. Късметът покри "червените", като кълбото премина встрани от вратата.

Умората преследваше част от състезателите, които очевидно ще имат да наваксват до голяма степен формата си, най-вече във физическо отношение и що се касае до тяхната издръжливост.

В центъра на терена за ЦСКА на моменти изглеждаше, че нещата не се случват с необходимата лекота, като на няколко пъти столичани загубиха лесно притежанието на топката.

Седем минути преди паузата софиянци си спечелиха правото да изпълнят статично положение в близост до вратата на съперника. Белтраме обаче стреля неточно.

Така резултатът се запази непроменен преди почивката, като и двете единайсеторки имаха своите шансове да открият резултата.

45′

Почивка.

43′

Домакините създават усещане за присъствието на фенове на стадиона.

38′

Добра ситуация за ЦСКА.

"Армейците" получават възможност да изпълнят статично положение в близост до вратата на съперника.

Ударът на Белтраме не е точен.

32′

Напрежение между Малинов и двама футболисти на Ботев.

Без официални предупреждения, но и без нищо сериозно за участвалите в размяната на словесни нападки.

28′

Жълт картон за Малинов.

27′

Центриране на Мазику!

Соу е затворен от двама бранители.

Не успява да стигне до възможност за отправяне на удар.

21′

Вече изглеждат уморени някои от футболистите на терена.

Явно прекъсването, което нямаше как да бъде предварително планирано, се е отразило на всички състезатели.

18′

Многоходова комбинация за "червените" по десния фланг.

Соу се оказва в ролята на крило.

Подаването към него обаче не е добро.

16′

Атанасов центрира за Миланов.

Той стреля с глава.

Ударът му е спасен от Бусато.

13′

Засада на Белтраме.

12′

Центриране на Белтраме!

Футболист на Ботев избива топката току пред Соу.

Нищо интересно след изпълнението на ъгловия удар.

11′

Жълт картон за Ганев.

10′

Засада на Атанасов.

7′

Положение за гостите!

Влезлият в последния момент в състава на врачани Васев центрира остро, Домовчийски засича топката по земя!

Късмет за "червените", като кълбото преминава встрани от вратата.

5′

Добро центриране към Соу.

Той решава да засече топката от въздуха!

Вратарят спасява.

Умела намеса на Костов.

2′

Мазику центрира.

Претендира, че топката е срещнала ръката на бранител.

Няма сигнал от страна на главния съдия.

1′

Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев е на трибуните на стадиона.

Бизнесменът ще проследи на живо срещата.

Снимка 469397

1′

Асен Дончев

ЦСКА ще изиграе първия си мач след дългата пауза, причинена от пандемията.

"Червените" ще премерят сили в контролна среща срещу амбициозния тим на Ботев (Враца). Двубоят на "Българска армия" започва в 17:00 часа.

Това ще бъде една от двете главни репетиции за столичани пред решителните битки с Ботев (Пловдив) в полуфиналите за Купата на България. Любопитното е, че възпитаниците на Милош Крушчич отстраниха именно Ботев (Враца) на четвъртфиналите в турнира, след много труден успех с 2:1.

Мазику е едно от правилните решения на "Армията"

Разумен ход, с потенциална бъдеща добавена стойност за ЦСКА

"Армейците" ще загреят с врачани, а след това на 6 юни ще изиграят първия си официален мач срещу последния в Първа лига Витоша. Бистричани, макар и последни в Първа лига, са желан съперник за грандовете, след като се представиха достойно срещу Левски.

Жеферсон: ЦСКА има млад отбор, не можем да настигнем Лудогорец

"В момента сме на четвъртата позиция с 46 точки"

ЦСКА ще покаже новото си лице, след неспирните информации, че треньорът Милош Крушчич няма да води отбора и през следващия сезон. Сръбският специалист отрече на няколко пъти отрече тази информация и заяви, че е спокоен за поста си.

По време на принудителната пауза "червените" се разделиха с четирима възлови играчи - Върнон Анита, Вив Соломон-Отабор, Денис Давидов и Раул Албентоса.

Милош Крушчич обясни за напусналите футболисти и обяви: ЦСКА няма да изостави първенството