Жълт картон за Черниаускас.

90+2′

Жълт картон за Сам.

90+1′

ГООООЛ ЗА АРДА!!! Иван Коконов дава надежда на гостите! Бикел сбърка в центъра на терена. Илиша Сам напредна през центъра и подаде към Коконов. Крилото стреля силно и след неумела намеса на Черни топката влезе във вратата.

88′

Фабрини влиза на мястото на Уот.

Снимка 439112

88′

ГОООЛ ЗА ЦСКА!!! Али Соу най-после прекъсна головата си суша! Турицов центрира в наказателното поле, където Соу се извиси над Крумов и с глава прати топката във вратата за 3:1.

87′

Удар от движение на Малинов минава над вратата.

85′

Пропуск на Бенгюзов! Глишик намери Георгиев в наказателното поле. Той продължи топката за Сам. Нападателят чукна към Бенгюзов, който от отлична позиция стреля много слабо и Черни улови.

82′

Пропуск на Уот! Страхотно центриране на Кери отляво намери оставения непокрит Уот, който с глава от няколко метра стреля неточно.

80′

Кери влиза на мястото на Евандро.

79′

Спасяване на Караджов! Соу се освободи от Глишик и намери непокрития Малинов в наказателното поле. Халфът потърси близкия ъгъл на Караджов, който не успя да улови кълбото, което излезе в корнер.

78′

ЦСКА отново поиска дузпа! Уот с глава изведе Соу отдясно, който нахлу в наказателното поле. Там гамбиецът бе блъснат в гръб от Глишик, но Николов отново не отсъди наказателен удар.

77′

Овсепян опита удар от неудобна позиция, който бе неточен.

Снимка 439110

73′

Сам заменя Василев.

67′

Рикошет след удар на Мартинов от далечна дистанция излезе в корнер.

64′

ГОООЛ ЗА ЦСКА!!! Евандро отново дава аванс на "червените". Тони Уот с глава изведе Евандро, който се измъкна от Крумов и Лозев и с премерен удар не остави шанс на Караджов.

63′

Соу влиза на мястото на Отабор.

61′

Георгиев влиза на мястото на Делев.

Снимка 439106

60′

Бенгюзов заменя Аморим.

59′

Евандро нанесе слаб удар с глава след центриране на Жеферсон. Караджов лови.

57′

Жълт картон за Лозев.

57′

Удар на Уот е блокиран и излиза в корнер.

55′

Крумов надскочи Уот и изчисти топката след центриране на Турицов. Кълбото стигна до Евандро, който стреля от движение, но Караджов нямаше проблеми и улови.

Снимка 439107

52′

Уот нахлу отдясно в наказателното поле до самата аутлиния, където бе препънат от Мартинов. Главният рефер Николов прецени, че няма основания да отсъди дузпа, макар че в тази ситуация можеше да го направи.

51′

Центриране на Тиаго от пряк свободен удар срещна тялото на Овсепян в наказателното поле. Топката стигна до Уот, който нанесе удар, но право в Гаич.

48′

Жълт картон за Мартинов.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

38′

Ново спасяване на Караджов! Стражът изби в корнер опасен удар на Малинов от далечна дистанция.

Снимка 439109

37′

Спасяване на Караджов!!! Уот се пребори отдясно на фланга за топката и нахлу в наказателното поле. Нападателят пусна отличен пас към точката за дузпа към Евандро, който нанесе удар, но Караджов с отлична реакция изби топката.

33′

Жълт картон за Крумов.

32′

След рикошет при удар от далечна дистанция на Тиаго, топката излезе в корнер.

30′

Делев можеше да накаже грешка на Жеферсон! Бразилецът тръгна да връща топката с гърди към Черниаускас, но не отигра добре кълбото и само добрата намеса на вратаря предотврати сериозна опасност пред вратата на ЦСКА.

Снимка 439108

29′

Албентоса центрира в наказателното поле, където Евандро надскочи Лозев, но не успя да намери очертанията на вратата.

27′

Овсепян намери Спас Делев пред наказателното поле. Фланговият футболист опита да изненада Черни с удар от далечна дистанция, но стражът улови.

18′

ГОООООЛ ЗА АРДА!!! Ради Василев изравнява резултата. Деян Лозев центрира отдясно, Василев се промъкна между Занев и Албентоса, изпревари Черниаускас и засече топката във вратата.

15′

ГОООЛ ЗА ЦСКА!!! Тони Уот се разписа. "Червените" развиха отлична атака. Уот пое топката в половината на гостите и намери Тиаго. Португалецът опита да му върне подаването, но първият му опит бе блокиран. При втория Уот с удар от воле не остави шансове на Караджов. В началото на атаката на домакините главният рефер Георги Николов имаше основания да отсъди нарушение на Бикел срещу Лозев.

6′

Жеферсон центрира в наказателното поле, където Малинов свали топката с глава за Уот. Шотландецът бе оставен сам на няколко метра от вратата, но не успя да овладее топката.

5′

Тиаго центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Евандро не успя да нанесе хубав удар с глава.

2′

Удар на Евандро от далечна дистанция минава високо над вратата на Караджов.

1′

28. Гълъбов 45. Сам

ЦСКА приема Арда в среща от 6-ия кръг на efbet Лига. Двата тима се изправят един срещу друг на "Българска армия" от 18:00 часа. "Червените" нямат право на грешки, ако искат да се борят за титлата, защото вече изостават от челото.

Селекцията в ЦСКА продължава, офанзивен футболист пристига в неделя

Французин отрязал "червените"

Новакът Арда до миналия кръг дори нямаше загуба, но при домакинството си на Локо (Пд), което всъщност беше на "Лаута", кърджалийци допуснаха тежко поражение с 2:5.

Днешният мач ще е по-специален за треньора на гостите Стамен Белчев, за крилото Спас Делев и за вратаря Иван Караджов. Тримата се завръщат на "Българска армия". Наставникът води ЦСКА в 53 мача от 27 ноември 2016 г. до 1 май 2018 г. Делев пък игра на "Армията" на два пъти. Първо от 2009 до 2012 г., а след това още 14 мача през 2013 г. Караджов е юноша на ЦСКА, като пази за клуба от 2007 до 2011 година.

В състава на домакините вероятно ще има известни промени. Али Соу е в голова суша, като вече 400 минути е без гол, което може да го извади от титулярния състав. Люпко Петрович няма да може да разчита на Рафаел Енрике, който все още лекува контузия.

Сърбинът вероятно ще пусне в игра Черниаускас на вратата. Пред него в защита ще са Турицов, Албентоса, Чорбаджийски и Жеферсон. Бикел и Малинов ще действат в средата на терена, а Евандро и Кери ще бъдат на двете крила. Уот може да замени Али Соу, а зад нега да играе Диего Фабрини.

В Арда единственият проблем е отсъствието на контузения Петър Христов. Очаква се гостите да излязат в състав Караджов под рамката и Лозев, Крумов, Гаич и Глишич в отбрана. Бенгюзов и Мартинов ще бъдат опорните полузащитници, а Марчев и Коконов ще действат по крилата. Василев най-вероятно ще води атаката, а Ховсепян ще бъде зад гърба му като плеймейкър.