Главният мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов не е никак доволен от съдията на Вечното дерби Георги Кабаков. Ето какво каза той след мача:

"Затова е интересен футболът, както можеше да загубим, така можеше и да спечелим. Соу е най-добрият нападател в българското първенство, не съм губил доверие в него.

Липсваше ни самочувствие след 1:0 - да вкараме още и да контролираме мача. Съдията изигра важна роля. Имаше два жълти картона на Нашименто през 5 минути, въобще не му вдигна. Треньорът на Левски реагира, ясно беше, че е за гонене. После и дузпата.

В момента не е време да правим напрежение. Първото полувреме ние сме си виновни, че не решихме мача в наша полза. Тук не е виновен треньорът. Може да търсим вина в психологически аспект. Дерби, доста хора, този мач винаги има напрежение и може би на това не издържахме първото полувреме.

Съдията помогна, особено първите два гола. Мисля, че нямаше дузпа, Бусато пръв стига до топката. Както и фаула при втория гол на Левски. Мисля, че Мазику беше с топката, тя беше за нас, той даде обратното.

Мазику не е от топ играчите, стабилните бекове, но днес не му беше добър мач. Доста играчи играха под нивото си, но все пак е дерби и го отдавам на психологическото напрежение на мача".