Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов отдаде трудностите, които възпитаниците му изпитваха в срещата с Вихрен, на подценяване. "Армейците" победиха с минималното 1:0 с гол в 90-ата минута на Валентин Илиев, но изобщо не впечатлиха с играта си.

"Създадохме доста голови положения, но ни липсваше концентрация в завършващата фаза. Въпреки че цяла седмица говорехме с футболистите, в крайна сметка подценяването на съперника се получи. В хода на мача играчите успяха да се настроят и макар и в последната минута, стигнахме до победата", коментира Младенов след срещата.

Наставникът на ЦСКА обяви, че реферът Асен Николов е подминал две дузпи за домакините за нарушения срещу Гарсес и Неи. "Съдията дойде тук с идеята да ни направи живота труден, но Господ вижда", закани се Екзекутора на Ливърпул.

Младенов призна, че контузеният Велизар Димитров е липсвал на тима, но това не е оправдание за лошата игра на тима.

"Ние разполагаме с доста офанзивни играчи, чужденците също вече започват да се адаптират към обстановката и имаме достатъчно хора, които да заместят Велизар. Вече съм доволен и от Зе Руи, който започна да се раздава на тренировките и е значително по-концентриран.

Доволен съм от есенния полусезон. Убедително сме на първо място и това е най-важното. Знам, че има хора, които искат да играем като Барселона и Манчестър Юнайтед, но ние заложихме на сигурността, защото на всяка цена искаме да спечелим титлата за нашия 60-годишен юбилей догодина", завърши треньорът на есенния първенец.