Вчерашното дерби ЦСКА - Левски вече е в историята, Каранга отново показа класата си, вкарвайки победния гол в заключителните минути на мача, но и в тази среща бразилецът не успя да удържи бурния си нрав, независимо че е заплашен с наказание.

В момента голаджията има 8 жълти картона, а при нов такъв наказанието му ще бъде от две срещи. И срещу Левски Каранга освен с гола, се прояви и по време на мача, както и след него.

Прекрачи ли Фернандо Каранга границите на нормалното? (СНИМКИ)

Вижте любопитни кадри с нападателя

Става дума за положение в последните минути на първото полувреме (б.а. - 38:13), когато бразилецът удари с лакът в лицето колегата си от Левски - Хали Тиам. Ситуацията се разви точно пред погледа на рефера Никола Попов, който отсъжда нарушение.

Оставяме на вас да прецените дали ситуацията си заслужава картон, и ако да - с какъв цвят трябва да е той. Припомняме, че следващите два мача на ЦСКА са срещу Ботев и Лудогорец.