Датата 1 октомври е една от многото пометни в историята на славния ЦСКА. На днешния ден през 1989 година, "армейците" размазват вечния съперник Левски с 5:0. Над всички в червено е легендата Христо Стоичков. Камата разсича "сините" на 4 с точно толкова попадения във вратата на ошашавения Здравко Здравков. В следващия мач Ицо излиза с №4 на гърба си и завинаги става най-омразният футболист на ЦСКА от левскарите.

Голеадата открива Трифон Иванов в 34-ата минута. Наказателната акция на Христо Стоичков започва в 49-ата, за да продължи в 55-ата и 61-ата от дузпа. Левачката няма спирка и бележи 4-ия си гол на Левски в 76-ата минута.