ЦСКА постигна нова победа в подготвителния си лагер. Момчетата на Йоан Андоне надвиха Аустия (Кернтен) с попадение на новата си румънска звезда Даниел Панку. "Червените" можеха да постигнат много по-изразителен успех, но целият тим се изреди да пропуска пред вратата на австрийците.

През първото полувреме, въпреки малкото положения, ЦСКА бе по-деен. Най-чистото положение за ЦСКА се откри в 41-ата минута. Мишел Платини подаде към Иван Стоянов, някъде около точката за изпълнение на дузпа, но Стоянов стреля на 3-4 метра встрани от вратата. Аналогично положение в следващите минути, но с асистент Иван Стоянов към Платини, отново завърши с лош последен удар.

В 61-ата минута, двамата дребосъци - Петре и Спас Делев направиха двоен пропуск, излезли сами срещу вратаря на австрийците, така и не успяха да го преодолеят.

В 73-ата минута ЦСКА най-после реализира. Новото попълнение Румен Трифонов добре намери Панку, който с чудесен удар от движение реализира - 1:0.

В последните минути от двубоя се отличи Орлин Орлинов, който бе много активен и отправи няколко удара, макар и неточни.

В следващия си мач, ЦСКА ще се изправи срещу далеч по-сериозен опонент - Спартак (Москва)

ЦСКА - Аустрия Кернтен 1:0
1:0 Даниел Панку (72)

ЦСКА: 1. Здравко Чавдаров (46 - Иван Караджов), 2. Павел Виданов (72 - Орлин Орлинов), 15. Иван Иванов (64`, Котев), 29. Игор Митрески (64`, Бранеков), 4. Коста Стоянов (64`, Трифонов), 21. Коста Янев (46 - Тодор Янчев), 14. Светослав Петров (64`, Галчев), 77. Спас Делев (64`, Нобле), 17. Флорентин Петре (64 - Йордан Тодоров), 73. Иван Стоянов (46 - Даниел Панку), 22. Мишел Платини (46 - Димитър Илиев)