От спортно-техническия щаб на ЦСКА ще изпратят наблюдател на двубоя от третия квалификационен кръг на Лига Европа между Базел (Швейцария) и Анортозис (Кипър).

Интересният сблъсък е в четвъртък, 24 септември, от 21:30 часа на стадион "Санкт Якоб" в Швейцария. Победителят от този мач ще се изправи срещу "армейците" в плейоф за влизане в групите на Лига Европа, стига те да елиминират Б36 Торсхавн на "Армията".

Мачът срещу бойкия тим от Фарьорските острови също е в четвъртък и ще се играе от 20:00 часа. Срещата ще бъде предавана пряко по "Диема спорт".

Днес Б36 Торсхавн приема предпоследния в шампионата на автономните острови АБ Аргир. Двубоят е от 16:00 часа.

Червените вече разузнаваха съперника в мача му от Лига Европа срещу уелския ТНС. В него Б36 щастливо стигна до дузпи, след като отбеляза изравнителен гол за 2:2 в 120-ата минута.