Капитанът на ЦСКА - Николай Бодуров, ще бъде на линия за "червените" във Вечното дер­би.

Защитникът страдаше от контузия в адукторите, която не му позволи да вземе участие в мачовете срещу Лудогорец и Берое.

Завръща се и наказа­ният Кристиян Малинов, който бе изгонен в дер­бито с Лудогорец. Има вероятност До­бромир Митов и да оста­не наставник на ЦСКА през следващия сезон, стига да вземе останали­те два мача до края на сезона, които са в София срещу Левски и Бо­тев, пише "24 часа".

„Червените" спечели­ха трудно с 1:0 гостуване­то си на Берое, за да се доближат само на точка от шампиона Лудого­рец в класирането на Първа лига. Единствения гол вкара Тиаго Родригеш в 16-ата минута. През второто полувреме над всички бе вратарят Витаутас Черниаускас, който спаси няколко невероятни положения и така успя да запази резултата до края на мача и така „червените" спече­лиха важни три точки.