Новият треньор на ЦСКА Милош Крушчич коментира загубата на "червените" от Локомотив (Пловдив) с 0:1.

Ето какво каза специалистът след края на двубоя в Пловдив:

"Във футбола, за да победиш трябва да вкараш гол. Стана мач. Ако бяхме вкарали ние, двубоят отиваше в различна посока.

И през двете полувремена имахме възможности. След пропуск на Соу от 100%-ва ситуация се стигна до попадението на опонента.

Направихме доста добри неща през второто полувреме. Късметът не беше на наша страна.

Поздравления за Локомотив, футболистите им се бориха здраво.

Нямахме много опции, след контузията на Турицов, защото там и Бикел е контузен в тази зона от терена. С моя лиценз всичко е наред. Аз винаги съм имал такъв. Административен беше проблемът".

Локомотив (Пловдив) победи ЦСКА с 1:0

Гол от засада опорочи един от най-силните мачове за сезона, Локо (Пд) остави ЦСКА на 11 точки зад Лудогорец