Феновете на ЦСКА от Сектор "Г" не желаят главен съдия на мача на отбора в събота да бъде Радослав Гидженов. Те призоваха той да бъде сменен, но едва ли ще се случи.

Припомняме какви ги свърши въпросният рефер на мач на ЦСКА през април, 2021 година. Тогава "червените" загубиха при гостуването си на Царско село с 1:2.

Първото попадение за домакините беше много спорно, след като дойде след дузпа, отсъдена за фаул на Петър Занев. Нарушение действително имаше - но беше извън наказателното поле и... на Стефан Христов срещу Занев.

Гидженов обаче даде дузпа и вдигна жълт картон на Занев. Което предопредели изгонването на капитана на ЦСКА десет минути преди края на първото полувреме.

Макар и с десет човека "армейците" стигнаха до 1:1 в 75-ата минута след отличен удар на резервата Чарлс с глава.

Така дойде отново ред на Гидженов да се намеси отново. В последната минута Реян Даскалов оформи крайното 2:1 с изстрел от близка дистанция. Преди това обаче имаше тъч, който беше в полза на ЦСКА, но отсъден за домакините. Именно тази ситуация доведе до реализирането по попадението.