90+4′
Турнир: Купа на АФЛ Стадион: Трейс арена Зрители:
90+4′

КРАЙ НА СРЕЩАТА! ЧЕРНОМОРЕЦ ПОБЕДИ С 3:0 ЦСКА 1948 И Е НОВИЯТ НОСИТЕЛ НА КУПАТА НА АФЛ!

Черноморец (Балчик) победи с 3:0 ЦСКА 1948

Черноморец поряза амбициите на ЦСКА 1948 след здрав пердах във финала за Купата на АФЛ!

Това е и първа загуба за футболистите на Валентин Илиев през този сезон

90+1′

ГООООООООЛ! Класика за Черноморец, след попадение на влезлия като резерва Румен Александров!

90′

Четири минути добавено време на редовните 90.

88′

Последна смяна и в състава на Черноморец - Цветан Илиев е заменен от Слави Сталев

87′

Въпреки очевидната загуба, привърженици на ЦСКА 1948 не спират да подкрепят отбора с песни и пиро ефекти.

83′

Един от голмайсторите на Черноморец - Беадир Беадиров е заменен и на негово място влиза Румен Александров

82′

Севдалин Стайков също е декориран в жълто

80′

Жълт картон за Цветан Илиев заради реплики към главния съдия

77′

Напълно безидейни са футболистите на Валентин Илиев през второто полувреме.

75′

Жълт картон за Христо Митев от ЦСКА 1948

70′

Първа смяна в състава на Черноморец - Виктор Митев е заменен от Александър Попов

69′

ГОООООООЛ! 2:0 за Черноморец! Валентин Веселинов удвои преднината на символичните домакини!

66′

Калоян Стефанов от ЦСКА 1948 се бори с всички сили в наказателното поле на Черноморец, след като е оставен сам. За съжаление на "червените", не се стигна до нищо опасно пред вратата на Христов.

59′

Последна смяна в състава на ЦСКА 1948 - Сава Савов излиза и на негово място се появява Кирил Атанасов

57′

Спасяване на Стоян Деспотов! Защитата на ЦСКА 1948 допусна сериозна грешка и Цветан Илиев остана сам, но вратарят бе безпогрешен.

56′

Жълт картон за Валери Христов

54′

В тотален шок са футболистите на Валентин Илиев след получения гол.

51′

Георги Кънчев отстъпва мястото си на Йоан Маринов

50′

ГОООООЛ! Черноморец повежда в резултата с гол на Беадир Беадиров!

49′

Марио Димитров се озова на стрелкова позиция, но не успя да преодолее защитник на Черноморец.

47′

"Ескадрилата", обещана от феновете на ЦСКА 1948 полетя. Безброй хартиени самолетчета се приземиха на терена в Стара Загора.

ЦСКА 1948 готви авиошоу в Стара Загора

"Червените" се изправят срещу Черноморец (Балчик) в спор за Купата на АФЛ

46′

На почивката е заменен Атанас Кръстев, а на негово място се появява Илиан Генадиев

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ НА "ТРЕЙС АРЕНА"!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКАТА ПРИ РЕЗУЛТАТ 0:0!

45+2′

Веселинов бе спрян от защитата на ЦСКА 1948, след като удобно се настани в наказателното поле на съперника и дори опита удар, който обаче срещна футболист на "червените".

45+1′

Жълт картон за Валентин Веселинов, който извърши нарушение срещу Сава Савов

45′

Само три минути добавено време на редовните 45.

43′

Нарушение на Младенов, близо до собственото му наказателно поле. Георги спъна Виктор Митев, който опита да порази вратата, пазена от Деспотов, но стражът на "червените" изби топката в ъглов удар.

42′

Атанас Кръстев застана зад топката при изпълнението на свободния удар и опита директен изстрел, но топката попадна право в ръцете на Христов.

41′

Опасна контраатака на ЦСКА 1948! Калоян Стефанов също остана сам срещу вратаря на Черноморец, но Христов спаси.

40′

Пропуск на Виктор Митев! Футболистът на Черноморец остана очи в очи с Деспотов, но ударът му бе неточен.

39′

Превъзходството в последните 10-тина минути е на сметката на ЦСКА 1948.

36′

Спас Спасов изведе Стефанов, който обаче не бе в добра позиция, за да стреля и подаде към включващия се отляво Марио Димитров, но неговият удар не бе в очертанията на вратата.

35′

Жълт картон за Атанас Кръстев, след грубото му влизане в краката на Виктор Митев

34′
Христо Митев от ЦСКА 1948 пред ТОПСПОРТ: За Купата на АФЛ, Трета лига и сбъдването на една мечта

Талант на ЦСКА 1948 пред ТОПСПОРТ: За Купата на АФЛ, Трета лига и сбъдването на една мечта

Вижте обширното интервю със защитника за нашата медия

33′

Първата част ще има сериозно продължение, тъй като играта бе спряна за поне 4-5 минути.

32′

По всичко изглежда, че Деспотов ще остане на терена, въпреки че изпитва болка.

28′

Стоян Деспотов получава медицинска помощ и все още не е ясно дали ще продължи участието си в срещата или ще се наложи да бъде заменен принудително от Кристиян Дяков.

27′

Проблеми за вратаря на ЦСКА 1948. Цветан Илиев нахлу на скорост в наказателното поле и се сблъска със стража преди да успее да стреля към вратата.

24′
Марио Димитров от ЦСКА 1948 пред ТОПСПОРТ: Публиката е нашият 12-ти играч, тя ще ни донесе победата на финала за Купата на АФЛ!

Футболист на ЦСКА 1948 пред ТОПСПОРТ: Публиката е нашият 12-ти играч, тя ще ни донесе победата на финала!

Вижте какво разказа футболистът за нашата медия

22′

Нова атака за ЦСКА 1948. Марио Димитров не успя да играе по най-добрия начин с топката, но въпреки това вратарят на Черноморец бе принуден да излезе и да улови топката преди да попадне в някой от играчите на "червените".

21′

Чудесна солова акция на Христо Митев, но завършващият удар не затрудни вратаря на черноморци.

20′

Скромни са агитките и на двата отбора в днешния мач.

18′

Сблъсък в центъра на терена. Николай Иванов задържа за фланелката Сава Савов, който се строполи на тревата. Последва свободен удар за ЦСКА 1948, след който не се получи нищо интересно в наказателното поле на Черноморец.

15′

До момента сблъсъкът на "Трейс Арена" е напълно равностоен.

13′

Разбъркване в наказателното поле на ЦСКА 1948, от което обаче не успяха да се възползват футболистите на Георги Илиев.

11′

Ако двубоят завърши с равен резултат, следва директно изпълнение на дузпи, за да бъде определен носителят на Купата на АФЛ за сезон 2016/17.

10′

Последва контраатака на ЦСКА 1948, но отново Савов не успя да нацели вратата и топката излиза в аут.

9′

Цветан Илиев опита директен обстрел към вратата на Деспотов, но стражът на ЦСКА 1948 блесна с невероятно спасяване.

7′

Нова прекрасна възможност за "червените". Атанас Кръстев поведе атаката на ЦСКА 1948, но ударът на Сава Савов не попадна в очертанията на вратата.

5′

Динамични първи минути на стадиона в Стара Загора.

4′

Виктор Митев от Черноморец опита да преодолее защитата на ЦСКА 1948, но Герман Петров бе на мястото си и изчисти.

3′

Отново удар на Стефанов, този път от далечна дистанция, но и той не затрудни Християн Христов.

2′

Съставът на ЦСКА 1948 стартира с атака, която е поведена от капитана - Калоян Стефанов. Защитата на Черноморец обаче, не срещна трудности.

1′

3 Давид Стоянов

Днес от 18:00 часа на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора в спор за Купата на Аматьорската футболна лига се изправят отборите на ЦСКА 1948 и Черноморец (Балчик).

Футболистите на Валентин Илиев са в отлична форма през този сезон - спечелиха първенството в Окръжната "А" група, София-юг без записана загуба! Сега на "червените" предстоят плейофни мачове, след които ще бъде определен шампионът в София-област.

Сериозни приготовления в лагера на ЦСКА 1948 преди финала

ЦСКА 1948 със специален екип за финала срещу Черноморец (Балчик)

Върху фланелките ще бъдат изписани дата, място и час на срещата

На младите играчи предстоят и баражи за осигуряване на участие в Трета лига през следващия сезон ако успеят да триумфират в плейофите.

В състава на "червените" отсъства единствено Кристиян Петров, който получи контузия по време на победата с 4:1 над Витоша (Бистрица) и все още се възстановява.

Черноморец (Балчик) е доста сериозен съперник - първенец в Североизточната Трета лига с цели 11 точки преднина пред втория Добруджа. Отборът завърши първи и през миналата година, но не пожела да участва във Втора лига през настоящия сезон. Черноморци имат 24 победи и само 4 равенства във всички 28 срещи, които изиграха тази година. Момчетата на Георги Иванов-Геша реализираха 67 гола и допуснаха само 9.

Както и в полуфиналния мач срещу Литекс, спечелен с 2:1 от ЦСКА 1948, и тази среща ще бъде водена от елитен съдия. Главен рефер на двубоя ще е Владимир Вълков.

ЦСКА 1948 е на финал след като отстрани Литекс за Купата на АФЛ, скандален съдия опита да развали празника на "червените"

Момчетата на Валентин Илиев победиха с 2:1