Джером Синклер знае какво е победа срещу Лудогорец. Крилото на ЦСКА е побеждавал "орлите", при това два пъти, припомня "Тема: Спорт".

Англичанинът бе част от младежката формация на Ливърпул, която се изправи срещу "зелените" в Младежката Шампионска лига през сезон 2014/15.

И от двата сблъсъка Джером пази отлични спомени.

Лудогорец - ЦСКА, 1:0, Текпетей откри за шампионите, няколкото пропуска на Кирил Десподов

Кой ще спечели сблъсъка за върха?

На 16 септември 2014 година Ливърпул спечели като домакин с 4:0, а сегашният играч на ЦСКА беше в стартовата единайсеторка.

Именно той даде тон за разгрома, като откри резултата в 30-ата минута. Синклер отбеляза и последното попадение в срещата.

WINBET - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

На 26 ноември 2014 година двата тима се срещнаха на стадион "Георги Аспарухов", където домакинстваше Лудогорец. Пред около 2000 зрители мърсисайдци стигнаха до успеха по категоричен начин - 3:0. Синклер отново беше титуляр и вкара за 2:0 в 58-ата минута. Пет минути преди края на срещата англичанинът бе заменен.

Удар за ЦСКА преди дербито с Лудогорец - Адалберто Пеняранда е аут

Удар за ЦСКА преди дербито с Лудогорец - титуляр е аут

Бисмарк Чарлс ще чака картотека до последния момент

През есента Синклер не игра срещу Лудогорец на "Армията" в мача, който завърши 2:2, защото още не беше привлечен.