ЦСКА II победи с 1:0 тимът на Кюстендил в мач от четвъртия кръг на Югозападната Трета лига, който се игра на клубната база в Панчарево.

През първото полувреме момчетата на старши-треньора Стамен Белчев показаха много добра игра като само малшансът ги лиши от възможността да излязат напред в резултата и в крайна сметка двата състава се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част младите "армейци" продължиха да атакуват и да търсят победата през цялото времетраене на срещата. Логичното се случи две минути преди края на редовното време, когато трудът им се увенча с успех. В 88-ата минута "червените" направиха много добре организирана многоходова атака отдясно, която завърши със страхотно подаване на Марк-Емилио Папазов към току-що появилия се на терена Павел Жабов, който майсторски се разписа с глава.

Стартов състав на ЦСКА II: 1. Алекс Божев (в), 3. Лъчезар Иванов, 5. Йоан Бауренски (к), 6. Мартин Сотиров, 7. Марк-Емилио Папазов, 8. Браян Стефков, 9. Александър Георгиев, 17. Алесандро Николов, 18. Юлиан Илиев, 22. Виктор Атанасов, 24. Илиан Антонов.