Отборът на Черно море постигна трета победа в контролите си на лагера в Турция. Футболистите на треньора Георги Иванов днес победиха втородивизионния грузински тим Сабуртало с 3:2, съобщи официалният сайт на клуба.

Първият гол за Черно море реализира Сашо Александров в 1-aта минута след добавка след удар на Георги Божилов. В 12-aта минута Иван Коконов засече остро центриране и реализира нов гол за Черно море. В 50-aта минута късметът бе на страната на грузинския тим, след като след удар на Георги Божилов с глава топката се отби в напречната греда.

В 86-aта и 87-aта минути след грешки на играчи на Черно море грузинците успяха да изравнят резултата до 2:2. Бекир Расим донесе победата на "моряците" с гол от дузпа в 89-aта минута.

Досега на турска земя "моряците" победиха втория тим на Терек (Грозни) с 2:1 и хърватския Драговоляц с 1:0. Варненци направиха и едно равенство - срещу отбора на Атирау (Казахстан). Преди заминаването си на лагер в Турция Черно море победи и тима на Калиакра с 4:0.