Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев анализира загубата с 1:3 от ЦСКА. Специалистът призна, че играчите му са допуснали много грешки, които са довели до развоя на осминафиналния мач.

"Имаше промени при ЦСКА. Имахме амбицията да победим, с тези непредизвикани грешки, няма как. С тези подаръци от наша страна, няма как да стане. Дойдохме, постарахме се, но с тези грешки... Последните минути на първото полувреме ни се получи.

ЦСКА победи Черно море с 3:1 за Купата на България

ЦСКА си върна доброто лице с три гола срещу Черно море, "армейците" напред за Купата на България

"Червените" продължават на четвъртфиналите

ЦСКА е агресивен отбор, когато води в резултата, се прибира добре. Дадохме им лесното. Казах на футболистите, когато допускаш такива голове, няма как да победиш. Да, осминафинал, млади хора. Не е хубаво да се спъваш 2-3 пъти в един и същ камък. Елементарно допуснахме и третия гол. Можеше да загубим и с повече. Дано с Арда сме свежи", заяви Илиев.