Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители:

Край на мача.

90+1′

Де Са получи отляво и отправи слаб удар, който не затрудни Георгиев.

84′

ГООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Манев изведе Лука на стрелкова позиция в наказателното поле. Кипърецът отправи удар, който Георгиев отрази. При добавката Манев обаче не сбърка - 3:3.

82′

Зе Гомеш е заменен от Иса.

82′

Василев заменя Андраде.

76′

Де Са влиза на мястото на Андерсон.

75′

ГОООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Балтанов бележи! Мертенс намери Балтанов пред наказателното поле след бърза атака, а халфът с прецизен удар в далечния ъгъл вкара за 3:2.

73′

Жълт картон за Пласид.

71′

Станчев заменя Дичев.

71′

Павел Георгиев влиза на мястото на Касми.

70′

Гостите развиха добра атака. Топката стигна до Андерсон отляво, който центрира остро по земя в наказателното поле. Манев опита удар от няколко метра, но стреля над вратата.

68′

Кавдански заменя Луис Педро.

64′

Вилела заменя Илиев.

62′

ГРЕДА! Черно море получи право да изпълни пряк свободен удар отдясно на наказателното поле. Гарсия застана зад топката и отправи техничен удар в далечния ъгъл, но топката срещна гредата.

61′

Жълт картон за Бандаловски.

61′

Георгиев влиза на мястото на Костадинов.

61′

Лука влиза на мястото на Христов.

59′

Андраде комбинира с Дичев отляво. Защитникът напредна и центрира по земя за Панайотов. Халфът нанесе опасен удар от границата на наказателното поле, но Пласид успя да улови.

56′

Даскалов загуби топката в наказателното поле от двама играчи на Черно море. Кълбото се озова в Леандро Андраде, който опита силен удар в близкия ъгъл, но топката срещна гредата.

53′

Пласид улови удар от далечна дистанция на Пабло Гарсия.

51′

Зе Гомеш се озова на стрелкова позиция в наказателното поле след грешка в отбраната на гостите. Нападателят обаче се забави, беше пристинат от Луис Педро и не успя да отправи хубав удар.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първата част.

44′

Жълт картон за Балтанов.

43′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! Васко Панайотов изпълни бързо пряк свободен удар в своята половина. Халфът намери Андраде, който напредна и подаде към Зе Гомеш отдясно. Португалецът центрира прецизно в наказателното поле и оставения непокрит Илиан Илиев прати топката във вратата.

42′

Царско село отново сбърка при изнасянето на топката. Реян Даскалов подари топката на Пабло Гарсия, който от границата на наказателното поле отправи слаб удар и не затрудни Пласид.

41′

Удар на Касми от далечна дистанция минава покрай вратата.

40′

Жълт картон за Даскалов.

36′

Жълт картон за Панов.

33′

Пласид сбърка при изнасянето на топката и я подари на Илиан Илиев. Халфът на домакините веднага опита удар към вратата, но националът на Хаити улови.

30′

Андраде превзе голяма част от противниковата половина с топка в крака и подаде към Зе Гомеш. Португалецът опита удар, който бе блокиран от Луис Педро и излезе в корнер.

20′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Дробаров бележи! Aндраде изпълни късо корнер към Илиев. Националът центрира остро в наказателното поле, където Дробаров с глава не остави шансове на Пласид.

17′

ГООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Гостите стигнаха до попадение с първата си добра атака в мача. Андерсон проби на скорост отляво, справи се с Цветомир Панов и прекара топката между краката на Димов, за да намери Димитър Костадинов. Младокът от няколко метра не сбърка - 1:1.

14′

Панайотов чукна към Зе Гомеш, който напредна с топката през центъра. Португалецът опита удар от около 22 метра, но кълбото мина опасно покрай дясната греда.

10′

ПЛАСИД! Черно море бе много близо до втори гол. Касми проби отдясно и цетрира в наказателното поле. Там Илиан Илиев бе оставен непокрит и от няколко метра стреля с глава. Пласид обаче се намеси блестящо и изби в корнер.

7′

ГОООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! Илиев проби и намери Панайотов пред наказателното поле. Халфът отправи страхотен удар от около 20 метра и не остави шансове на Пласид.

6′

Дичев с изпълнението си на тъч намери Зе Гомеш в наказателното поле. Нападателят бе изпуснат от защитата, но не успя да отправи хубав завършващ удар.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

7. Родриго Вилела 44. Карим Роси

Черно море приема Царско село днес от 18:30 часа във втория си мач от плейофната фаза на efbet Лига. Двата отбора са на първите две места в четворката, която ще разпредели кой отбор ще играе на бараж за Лигата на конференциите.

"Моряците" са големият фаворит в тази група. Тимът на Илиан Илиев има преднина от 6 точки пред Царско село и ако спечели днес, на практика ще стане недостижим за преследвачите си.

Варненци са в серия от три поредни победи и нямат загуба в шампионата от началото на март, когато отстъпиха на Арда с 0:1. Последваха 4 победи и 3 равенства. Преди седмица Черно море се наложи над Ботев (Пловдив) с 3:1 и се утвърди на върха в плейофната група. Царско село също беше в отлична форма и в края на редовния сезон победи последователно ЦСКА, Берое и Арда, но после загуби с 0:2 от Левски.

Капитанът на Черно море се завръща в игра

Даниел Димов попадна в групата на "моряците"

Капитанът Даниел Димов се завръща в състава на Черно море, след като пропусна заради травма мача с Ботев (Пд). Аут заради натрупани картони е и Родриго Енрике.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

Царско село ще бъде без сръбския халф Ален Стеванович, който е контузен. Христо Попадийн е наказан, но добрата новина е завръщането след изтърпяна санкция на Иван Бандаловски.

През настоящия сезон Черно море и Царско село си размениха по една домакинска победа. "Царете" се наложиха с 1:0 на своя стадион след попадение на Мирослав Будинов от дузпа в добавеното време. На "Тича" Черно море измъкна трите точки със същия резултат. Попадението вкара Стефан Велев.

Саша Антунович все още не е подписал официален договор с Царско село

Изчаква получаване на работна виза

Черно море няма загуба на "Тича" от началото на годината. Балансът на "моряците" от мачовете с Царско село е 3 победи, 1 равенство и 1 загуба, като головата разлика е 7:3 в полза на варненци.