79′

Иса сменя Касми.

75′

Натиск на домакините.

Въпреки предимството си в резултата, "моряците" не спират да притесняват опонента си.

Търсят ново попадение варненци.

70′

Вилела сменя Андраде.

65′

ГООООООООООООООЛ!!!

3:1!

Гол номер 15 за Курьор!

Отново след като засича подаване от корнер.

Слаби действия в защитата на столичани.

64′

Изстрел на Панайотов!

Топка покрай вратата на "белите".

59′

Виячки заменя Томбак.

56′

Атанасов сменя Бенгюзов.

53′

Засада на Кръстев.

52′

ГООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

2:1!

Попадение на Велев!

Снимка 507299

Източник: Официален сайт на Черно море

Разписва се във вратата на бившия си тим.

Велев засича по изключително ефектен начин топката от въздуха!

Асистенция на Илиев.

50′

И вторите 45 минути започват с две центрирания в полето на Вуцов.

Без ефект, за момента.

Натискът на домакините продължава.

46′

Как се промениха коефициентите за всеки от двата отбора, вижте ТУК!

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+3′

Първата част от двубоя премина при подчертаното превъзходство на домакините. Още в 7-ата минута Панайотов стреля опасно, но вратарят на Славия спаси.

Само 3 минути по-късно обаче, противно на всякаква логика, Радослав Кирилов даде преднина в резултата за гостите. Той се разписа с чудесен, плътен удар по диагонала, който не остави шансове на стража на варненци.

Натискът на "моряците" продължи с пълна сила, като нови опити на Илиев и Панайотов да преодолеят защитниците на съперника не бяха успешни.

В 19-ата минута се стигна до поредно центриране в пеналта на софиянци, Матиас Курьор нахлу на скорост и необезпокояван прати топката в мрежата, отигравайки технично с глава.

За голмайстора на "зелено-белите" това бе 14-ото попадение през настоящия сезон.

Само две минути по-късно ситуацията за гостуващия състав стана още по-неприятна, като Илиан Илиев бе изведен сам срещу Вуцов, но Терзиев го фаулира и бе изгонен с директен червен картон. Така "белите" трябваше да довършат мача в намален състав.

Нещо повече - Славия можеше дори да изостава в резултата, но останал очи в очи с вратаря на гостите, Илиев не успя да го преодолее.

Малко преди почивката пък Курьор можеше да се разпише отново, като прехвърли Вуцов, но кълбото се отби в рамката на вратата.

Така преди старта на второто полувреме резултатът бе равен.

45+2′

Почивка.

45′

Две минути продължение на първата част.

41′

Извеждащо подаване към Курьор.

Вуцов излиза, в опит да го пресрещне.

Прехвърлящ удар... спира в гредата!

Снимка 507296

Малшанс за нападателя на варненци.

39′

Жълт картон за Ертан Томбак.

36′

Скоростна контра за домакините.

Илиан Илиев очи в очи с вратаря на Славия!

Стражът спасява!

Курьор се разминава на сантиметри от успешна добавка, като е изпреварен от бранител.

35′

Кръстев изненадващо се оказва срещу вратаря.

Догонен е от защитник и греши с подаването си.

30′

Курьор получава подаване на границата на наказателното поле.

Стреля!

Топката преминава над вратата на съперника.

25′

Вълчев сменя Попадийн.

22′

Курьор стреля точно от свободния удар!

Ударът е в обхвата на вратаря на съперника, който избива в корнер.

Нищо опасно за славистите след изпълнението на статичното положение.

21′

Червен картон за Терзиев!

Спира откъсващия се сам напред Илиев.

Славия остава с човек по-малко на терена.

19′

ГОООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:1!

Попадение номер 14 за Курьор през сезона!

Снимка 507297

Този път се разписва с глава.

Оставен непокрит в полето на съперника, скочи в точния момент и праща топката в мрежата!

Резултатът е изравнен.

Снимка 507301

18′

Центриране в пеналта на гостите.

Топката е избита, но стига до Панайотов.

Той шутира технично!

Защитник протяга крак и изчиства кълбото.

15′

Радослав Терзиев пада в полето на "белите", при центриране на домакините.

Оказана му е медицинска помощ.

Изглежда има проблем с дясното си рамо.

Все пак се изправя на крака и продължава участието си в срещата.

13′

Домакините опитват да отговорят бързо на полученото попадение.

Илиев не успява да се справи с двамата бранители пред себе си.

Атаката на "моряците" е спряна.

10′

ГОООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Кирилов бележи за гостите!

Страхотен гол на играча на столичани!

От средна дистанция, по диагонала, с мощен изстрел той не остави шансове на вратаря.

Софиянци излизат напред в резултата!

7′

Васил Панайотов стреля!

Топката е избита.

Добавката на Касми не е точна.

4′

Сблъсък между Илиев и Терзиев в полето на Славия.

Синът на треньора на варненци остава да лежи на тревата.

Оказана му е помощ и срещата продължава.

1′

Първи съдийски сигнал!

1′

Минута мълчание в памет на Никола Спасов.

Стотици си взеха сбогом с Никола Спасов

Футболът ни скърби

1′

7 Родриго Вилела 5 Мартин Атанасов

Черно море приема Славия в първия мач от 14-ия кръг на efbet Лига. Срещата е от 17,30 часа на стадион "Тича".

С нея започва второто завъртане на мачовете в редовния сезон, въпреки че от първото имат да се изиграят няколко отложени срещи.

"Моряците" победиха Ботев (Враца) в предишния си мач и при нова победа днес ще се изкача на четвърто място с 21 точки.

Феновете на Черно море почетоха Адмирала

Никола Спасов почина в понеделник

Славия е в криза, а в последния си мач направи 0:0 с последния Етър. "Белите" са на 13-ата позиция с 8 точки, на три от гранда Левски.

Вижте тук кой е фаворитът в мача!

Александър Тарханов няма да може да разчита на трима важни и последното попълнение. Аут заради контузия е опитният страж Георги Петков, който е с травма от мача с Етър.

Илиан Илиев ше може да използва двамата национали - вратарят Георги Георгиев и нападателя Исмаил Иса.