Черно море победи Черноморец (Балчик) с 3:0 в контролна среща, която се проведе на стадион "Тича". Двата тима изиграха две полувремена по 35 минути.

"Моряците" поведоха в 14-ата минута, когато Матиас Курьор бе изведен сам срещу вратаря на гостите. Малко след това Пешков не намери очертанията на вратата, останал сам срещу Георги Георгиев.

В началото на второто полувреме Курьор на два пъти пропусна добри възможности за Черно море. В 52-рата минута Дани Кики центрира отляво и сложи топката на главата на Леандро, който обаче на задна греда не успя да реализира.

Снимка 492140

Източник: chernomorepfc.bg

След час игра Денислав Ангелов намери Дани Кики на втора греда и той вкара за 2:0.

В 64-ата минута Денислав Ангелов центрира в наказателното поле, Петър Вуцов свали с глава към каращия проби Файсел Касми, който вкара за 3:0.