Мениджърът на Челси Томас Тухел коментира победата над Астън Вила с 3:0 в 4-ия кръг на Висшата лига .

"Те играха малко по-агресивно от нас през първото полувреме. Липсваше ни ритъм, самоконтрол. Имахме леки загуби на топката, поради което самочувствието стана малко по-малко.

През второто полувреме принудихме противника да загуби топката рано и веднага контраатакувахме. В крайна сметка резултатът е перфектен.

Челси с класика над Вила, Лукаку с първи голове на "Стамфорд Бридж"

"Сините" се изравиха с Юнайтед на върха във Висшата лига

Искаме да имаме по-голям контрол върху играта, разбира се, но този път трябваше да положим допълнителни усилия и това се случи.

Стартът на сезона беше отличен предвид равенството като гост срещу Ливърпул. Играем като отбор, имаме определена енергия, можем да победим. Всички разбират, че можем да играем по-добре, но има определени причини, поради които мачовете се развиват по този начин. Но тъй като все още печелим 3:0, това е добра стъпка", каза Тухел.