Мениджърът на Челси - Томас Тухел, бе бесен на играчите си след загубата с 0:1 от Динамо (Загреб). Лошото начало на сезона за лондончани продължи и в Шампионската лига. Наставникът смята, че тимът му се е представил под възможностите си и има много над какво да работи.

"Представихме се под възможностите си, стана същото както винаги. Започнахме мача добре, но не си реализирахме положенията. Не използвахме възможностите си, когато можехме да решим всичко още в първите 15-20 минути. След това ни вкараха твърде лесен гол на контраатака и от този момент започнаха трудностите ни. На полувремето направих някои промени, опитах да окуража футболистите, казах им да играят с повече емоция и да влизат по-здраво в единоборствата. Явно обаче се намираме в труден момент.

Има много за анализиране. Аз също трябва да видя грешките си. Очевидно не се представяме така, както трябва. От мен зависи да намеря решение. В момента нищо не се получава. Изглежда, че губим увереност след като получим гол. Това обаче е доста просто обяснение. Трябва да намерим решение на този проблем за следващия ни мач", допълни германецът.

Динамо (Загреб) победи Челси с 1:0 в Шампионска лига