Отборът на Челси успя да прекъсне негативната серия от 3 поредни мача без записана победа във всички турнири, след като днес победи Уотфорд с 4:2.

Челси и Рома завършиха наравно 3:3

Английският шампион се спаси от смъртоносната захапка на "вълците"

Зрелищно 3:3 между съставите на Челси и Рома

Педро поведе лондончани към Топ 4 с ранен гол в 12-ата минута, но малко преди края на първата част, Дукуре върна равенството на "Стамфорд Бридж".

Снимка 319171

След подновяването на играта, Роберто Перейра удвои шока за "сините" и до 71-ата минута неговият тим имаше всички шансове да измъне трите точки от това гостуване. Батшуай не позволи това да се случи и отново възобнови силите на терена за 2:2.

Три минути преди последния съдийски сигнал, Аспиликуета изведе Челси напред за 3:2, а в добавеното време, отново Батшуай се разписа и оформи крайното 4:2.

Така лондончани се нареждат в Топ 4 с актив от 16 точки, а Уотфорд остава на 5-ото място с 13.