Треньорът на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан беше много щастлив от класирането на неговия отбор за четвъртфиналите на Шампионската лига след победата с 3:1 при гостуването на Наполи. Той призна, че "белият балет" е имал проблеми през първото полувреме, но изрази несъгласието си с твърденията, че Реал е имал късмет и само това е било достатъчно да стигне до успеха.

Чудо нямаше - Реал отново подчини Наполи с 3:1

Рамос се отчете с два гола с глава

"През първото полувреме изпитвахме определени трудности. Не влязохме в мача добре, докато Наполи го направи. Знаехме, че началото ще бъде тежко, защото Наполи упражнява силен натиск на своя терен. До почивката не успяхме да направим това, което бяхме планирали. През второто полувреме подобрихме играта си и съм доволен от победата. Няма как във всеки мач да играем супер футбол, но има достатъчно добри неща, които да ни радват. Смятам, че направихме силно второ полувреме. Не смятам, че победихме с късмет, тъй като за мен той не е част от футбола. Победата с 3:1 говори красноречиво. Победихме с класа, въпреки че на моменти имахме проблеми", заяви Зидан.