Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:

ГООООЛ ЗА ЮВЕ! Марио Манджукич даде преднина на Ювентус, след като се възползва от пас на Дъглъс Коща.

83′

Дъглъс Коща заменя Стефано Стураро.

82′

Гонсало Игуаин пробва удар, но защитник на гостите блокира топката, която излиза в корнер.

78′

Фабио Коентрао е заменен от Силва.

76′

Палиня влиза на мястото на Желсон Мартинс.

70′

Манджукич стреля с глава след центриране от конер, но Патрисио отново е на мястото си.

Снимка 318663

69′

Жълт картон за Стефано Стураро.

63′

Удар на Киелини мина над вратата.

62′

Матюиди заменя Сами Кедира.

58′

Защитата на Спортинг сбърка, топката стигна до Дибала, който с удар извън наказателното поле не затрудни Руй Патрисио.

Снимка 318664

50′

Пянич пробва прострелно центриране, но Патрисио лови.

49′

Бас Дост стреля от въздуха в аут.

46′

Първата възможност за втората част е за Бруно Фернандес, който не улучи вратата.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Невероятно спасяване на Руй Патрисио. Стражът се намеси отлично при удар на Игуаин след изпълнение на корнер.

Снимка 318665

44′

Бенатия стреля с глава, но не намира очертанията на вратата.

42′

Себастиан Коатес стреля с глава, но не намира целта.

41′

Джорджо Киелини се включи в атаката на Ювентус и опита удар, който е разочароващ.

37′

Руй Патрисио спасява удар на Дибала.

36′

Жълт картон за Бруно Фернандес.

30′

Пропуск на Манджукич! Дибала намери хърватския нападател на добра позиция, но бранител на гостите се хвърли и изби удара му.

29′

ГОООЛ ЗА ЮВЕ! Миралем Пянич изравнява резултата след страхотно изпълнение на пряк свободен удар.

25′

Жълт картон за Себастиан Коатес.

24′

Удар на Дибала не намира целта.

Снимка 318666

22′

Манджукич получи добър пас в наказателното поле, но Руй Патрисио излезе предвидливо и успя да избие удара на хърватина в корнер.

17′

Руи Патрисио се намеси добре и улови удар на Кедира в долния ляв ъгъл на вратата.

12′

ГООЛ ЗА СПОРТИНГ! Алекс Сандро си отбеляза автогол. Стураро сбърка, Желсон Мартинс бе изведен зад защитата на домакините, но не успя да преодолее Буфон, който изби право в Алекс Сандро и бразилецът прати топката в собствената си врата.

10′

Равностойни първи минути на срещата, без опасности пред двете врати.

1′

33. Федерико Бернардески 3. Джонатан Силва

Ювентус приема Спортинг (Лисабон) в мач от група "D" на Шампионската лига. Двубоят на "Алианц Стейдиъм" е тази вечер от 21,45 часа.

Двата тима имат равен брой точки - по 3, след като успяха да се наложат над аутсайдера Олимпиакос. Лидер в групата е Барселона с 6 пункта.

Ювентус срещу Спортинг в битка за второто място в Група "D"

Да победиш Юве? Жезус знае как се прави!

Гостите ще се опитат да спрат негативната си серия

"Бианконерите" влизат в срещата с накърнено достойнство, след като през уикенда загубиха с 1:2 домакинството си на Лацио. Треньорът на италианския гранд Масимилиан Алегри обяви, че при успех в двата мача с лисабонските "лъвове", тимът ще си гарантира преминаване в елиминационната фаза на Шампионската лига.

Клаудио Маркизио, Матия де Шилио и Бенедикт Хьоведес са контузени в лагера на домакните, докато Стефан Лихтщайнер не е картотекиран за груповата фаза на надпреварата.

В редиците на Спортинг няма играчи с травми. Португалците имаха почти седмица за подготовка за мача, след като играха за последно на 12-и октомври срещу Олейрос (4:2) в турнира за купата на Португалия.

Джорджо Киелини: Ще ми трябват 5 минути, за да се разбера с Ювентус за нов договор