Ювентус започна с победа участието си в груповата фаза на Шампионската лига. "Бианконерите" надвиха с 2:0 като гости Динамо (Киев). И двете попадения бяха дело на Алваро Мората (47,84).

Торинският гранд бе без своята суперзвезда Кристиано Роналдо, който е под карантина.

Гостите започнаха по-добре мача. В 11-ата минута Бушчан изби опасен удар на Киеза. Малко след това вратарят на киевчани сбърка, топката стигна до Киелини, който не я очакваше и не успя да намери вратата с глава.

В 34-ата минута Рамзи проби и центрира ниско в наказателното поле. Там Кулушевски отклони топката с пета, но вратарят атрактивно спаси.

В самото начало на втората част момчетата на Пирло реализираха. Киеза направи хубав рейд отляво, подаде към Рамзи в наказателното поле, последва удар от 18 метра, при който вратарят не се намеси добре. Топката стигна до Мората, който не сбърка - 0:1.

В 84-ата минута испанският нападател вкара втори гол. Хуан Куадрадо проби отдясно и центрира остро в наказателното поле, където Мората изпревари защитник и с глава прати топката във вратата.