Ювентус постигна обрат срещу Локомотив (Москва) в мач от Група "D" на Шампионската лига.

Битката на "Ювентус Стейдиъм" в Торино премина при малко очакван сценарий, като до 77-ата минута гостуващият тим водеше в резултата.

В крайна сметка обаче домакините се добраха до обрата с 2:1 след два гола, отбелязани за две минути от Пауло Дибала.

Италианският хегемон бе абсолютен фаворит преди началото на мача, но до последно не беше ясно дали този път ще стигне до успеха.

Кристиано Роналдо пред прага на нов голям рекорд

Роналдо пред прага на нов голям рекорд

Португалецът държи рекорда и за най-много вкарани попадения изобщо в Шампионската лига

Миранчук попари Старата госпожа след точно 30 минути, вкарвайки за 0:1 пред слисания поглед на футболистите на домакините.

Те, от своя страна, полагаха неимоверни усилия да се доберат до попадение, но или липсата на късмет, или пък брилянтните действия на съперника в защита не позволяваха това да се случи.

Снимка 449111

Източник: Twitter

Привържениците на Юве трябваше да чакат до 77-ата минута и асистенцията на Куадрадо, за да видят как Пауло Дибала превръща подаването в изравнителен гол.

Сякаш с магическа пръчка, само две минути по-късно торинци вече водеха в резултата.

Отново в прегръдките на съотборниците си бе героят за тима в срещата Дибала, който се разписа за втори път.

Нови голове не паднаха, което означаваше, че Ювентус остава лидер в групата си, като има актив от 7 точки, с колкото разполага и вторият Атлетико.

Атлетико (Мадрид) победи Байер (Леверкузен) с 1:0

Гол на Мората извади феновете от хипнозата срещу Байер на "Метрополитано", "дюшекчиите" поведоха групата си

Един гол реши всичко в Мадрид

До момента Ювентус и Локомотив са се срещали в три мача в клубните турнири, като всеки път италианският гранд се оказва победител.

Торинци играят успешно срещу руски съперници и имат 6 победи и 1 равенство срещу отбори от тази страна. Локо пък има 3 равенства и вече четири поражения на Ботуша и тази вечер не успя да прекъсне негативната серия.